Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lhet orszagot csinalni?

Hogy lhet orszagot csinalni?

Figyelt kérdés
Nem mintha en akarnek csinalni csak az iskolaban errol kell irni es semmi otletem nincs. Nagyon jo lenne ha valaki leirna a lepeseket.
2011. szept. 14. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És igen... egy meglévő államból könnyebb úgy kiszakítani részeket, ha a már meglévő közigazgatási egységekre támaszkodsz, mert úgy nem kell előlről kezdeni az egész szervezetépítést. Ezért hajlamosak a szövetségi államok arra, hogy a belső határaik mentén osztódjanak.
2011. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
45%
szagolj hagymát!
2011. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
GYURCSÁNY TE VAGY AZ???
2011. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia Viki
2011. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Na megmondom én hogyan lehet...

Okosban kell mindent megoldani.

Először is teremtesz magadnak egy világot. Nagyjából 6 nap alatt megtudod oldani nehézségek nélkül, de fárasztó lesz lehet a hetedik napon pihenni akarsz majd egész nap és a Tv előtt dögleni, no de sebaj megértenénk.

Második lépés gyanánt pedig bekell népesítened. Na hát ezt megtudod oldani a rákóczi téren rohangáló nénik segítségével csak azt is ügyesen kell kisakkoznod.

Haradik lépésként pedig megkell majd tanítanod a kis utódoknak hogy mi is az az állam, hogy tudjanak alapítani neked eggyet.

Szerintem olyan 18-25 év alatt megtudod oldani :)

2011. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!