Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország gazdasága tényleg...

Németország gazdasága tényleg csak Kína miatt növekszik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Presze, nèmetország tele van kinaiakkal! Hogy tudsz ilyen értelmetlen dolgot kérdezni? Mi köze van a két országban egymáshoz?
2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az az USA.
2011. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

12:59 te nagyon ostoba vagy :D

a kérdés arra irányul hogy Kínától függ -e nagyon Németország, nem pedig arra, hogy kínaiak lakják Németországot :D

2011. aug. 27. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Miért függne Kinától Németország?

Itt ugyanis senki nem hallott ilyenröl, pedig Németországban élek, a kinaiaknak semmi köze Németországhoz. NEm tudom, honnan veszed ezt az ötletet, de nagyon nagy hülyeség.

2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Németország gazdasága köszöni jól van, a nagy része export cucc, a legviccesebb, hogy a német ipar legalja a LIDL is simán veri bármelyik magyar áruházláncot.
2011. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2011. aug. 27. 13:17
 7/16 A kérdező kommentje:
nem a hasamra ütöttem és úgy találtam ki, de ha beírod google-ba, rengeteg ilyen cikket dob ki.
2011. aug. 27. 13:18
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Mindent ellepnek a sárgák. Ezt már megjósolták régen. Most ők nyújtanak több országnak is segítséget, az USA - nak, a Németeknek, Magyarországnak. Ez el sülhet jól is, meg rosszul is. Minden a szerződésben foglaltakon múlik, vagyis hogy milyen feltételek mellett nyújtja Kína az anyagi segítséget. Ez az ami még nálunk sem derült ki konkrétan, csak annyi hogy ugye államkötvényeket vásároltak, és egy elosztóközpontot létesítenek ahonnan Európa felé importálják majd a termékeiket. Közben emelik az infrastruktúránkat, munkahelyeket hoznak létre, kedvezőbb lesz sokkal mint az IMF hitelek, mivel nem lesz megkötve a kormány keze. De mint mondtam, a pontos részletek még nem ismertek.
2011. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
"exportálnak"
2011. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen. Németország önmagát már nem képes fenntartani.
2011. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!