Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Anders...

Mi a véleményetek Anders Breivikről az norvég mészárosról?

Figyelt kérdés

A cseh szélsőségesek üdvözölték Breivik tettét.

Többen azt mondják, hogy a cél jó csak az eszköz ítélendő el.


2011. júl. 28. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos Breivik szabadkőműves, tettét ez magyarázza.
2011. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
68%

ma 01:46


Kedves barátom,kussolj bizony:


„Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem”


Nos ezzel a kijelentésével,látszik,hogy nem ember vagy,hanem esetleg egy droid.Fidesz-droid.

Csak nézd meg az önéletrajzát.Ő hol dolgozott "mindig" keményen?

Egyetem után rögtön bekerült a politikai körökbe.Az volt ám a kemény munka.

Kemény munkát akar?Vagy te akarsz?


Gyere és vágjál le velem itt Szabolcsban,minden éjjel 1200-1300 csirkét az üzemben,0-5 fok hőmérsékleten.


Akkor én most ennyit érek?

Elveszi a drága fideszed,azokat a dolgokat ami még úgy jó volt?Nem kell túlórát fizetni,nincs éjszakai bónusz.

Ezekkel,ha halálra dolgozom magam,akkor vagy egy stabil,110ezer forintos fizetésem,ehelyett lesz most 80 körülbelül.


Szóval nekem ne jobbikozzál,hanem hagyjunk egymásnak békén,és nyald a fidesz talpát.

Kikellene nyitnod a szemed.NE csak nézz,láss is...kretén.

2011. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
31%
és hogy is folytatódik az idézet? hm???
2011. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,hogyan folytatódik.


Ezt mondta,nem?


Figyelj,állítsd az igazad.



Majd csak felszáll a narancsköd.

2011. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem mindegy. Ha Vona Gábor beszédéből kiragadjuk, hogy "Szeretném a cigányok állandó segélyezését" És ezért szegény Voncsit baxogatnák, miközben a teljes szöveg így hangzott "Szeretném a cigányok állandó segélyezését beszüntetni" Ugye, hogy nem mindegy... de szelektíven hallani a legkönnyebb...
2011. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
Bár a kérdés nem Lázár Jánosról szól. Amit mondott azon nem a Jobbiknak nem a Szociknak hanem a fideszeseknek kellet volna felháborogni. A legtöbb megélhetési politikus ugyanis közöttük van.
2011. júl. 29. 18:09
 37/65 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk, akik tisztán látunk, és le is tettünk valamit az asztalra az életünk során nincs semmi bajunk Lázár mondataival. Valóban végig kellene olvasni az egészet, hogy kerek legyen. Nem tudom hogy akiknek kevesebb jutott az egyszeri kétkezi munkánál, mert többre mondjuk nem volt képes, az miért van ennyire a jómódú értelmiség ellen. Adott a lehetőség mindenkinek a tanulásra, a tehetség az amit nem lehet tanulni. Azért egy politikája, polgármester munkája sem könnyű ám, de ezt csak az tudja aki benne van.
2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
21%
az durva hogy gyerekeket ölt,meg megrugdosta őket,meg előtte beszívott.én csak akkor támogattam,védtem volna őt hogyha azt mondja hogy a bodzásokat(cigányokra mondom csak én így nevezem őket,nem azért mert félek tőlük de jobban tetszik),kínaiakat és a zsidókat akarja megölni,de hogy az iszlámot?végül is nincs velük problémám/problémánk,bár az tény és való hogy azok meg a keresztényeket utálják és én az vagyok bár nem hiszem hogy az iszlamisták pont ezt a kicsi szíven szúrt tönkretett országot vagy más európai országot támadnák meg úgyhogy én is elítélem amit tett.viszont az jó dolog hogy magyar volt a legjobb haverja meg hogy tetszik neki az országunk.de ha annyira iszlámistákat akart volna őlni akkor nem fiatalokat kezd gyilkolni
2011. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
51%
meg az még vicces hogy állítólag a call of duty játékon gyakorolt embert ölni :)
2011. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:

[link]


ezt most találtam olvasd el mert érdekes

és íme itt a facebookja is


[link]

2011. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!