Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a velemenyetek Obama...

Mi a velemenyetek Obama ujravalasztasi eselyeirol?

Figyelt kérdés

Most lattam harom amerikai kozvelemeny kutatas eredmenyeit:

ABC (tamogatottsag-vizsgalat): altalanosan 44 %, a gazdasag iranyitasaban 37 %

ABC (elegedetlenseg-vizsgalat): altalanosan 53 %,a gazdasag iranyitasaban 60%

Politiko: vajon Obama helyes iranyba vezeti-e az USA-t? 72 % szavazott "nem"-el.


Ugyanakkor a valoszinu republikanus elnokjeloltekkel szemben 1.2 %-al Obama vezet.


2011. szept. 7. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

nehéz megmondani.


Obama előző választási kampánya arra épült, hogy a republikánusok tönkretették a gazdaságot, ezért most munkanélküliség, meg válság, meg egyebek. egyes választási beszédei szöges ellentétben álltak egymással, mert minden alkalommal azt mondta, amit az őt éppen hallgatók hallani akartak.


annak ellenére, hogy most is jó nagy sz@rban vannak, lehet, hogy ez a lendület kitart még egy ciklusra. én örülnék neki, ha nem így lenne, de a fene sem tudja.

2011. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen mindegy, mert az USA úgyis el fogja pusztítani saját magát.

Republikánus-demokrata, egy kutya.

2011. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Obama csak egy golyófogónak lett megválasztva. Most mindent rákentek és kennek. Amerika összeomlása nem neki lesz köszönhető hanem azoknak akik oda betették. Csak az emberek ezt nem tudják. Ő csak egy báb akit irányítanak. És így az emberek őt fogják hibáztatni.
2011. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélye nincs. Én attól félek, hogy egy Tea Party-s retardált lesz megválasztva helyette. Képzeljünk el egy köbre emelt George Busht...
2011. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megint az elborult agyú, háborúpárti republikánusok kerülnek hatalomra.
2011. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekünk innen az lenne a fontos, hogy kicsit talpra álljon az USA gazdasága.

a gond ott van, hogy ezt a demokraták nem tudják véghezvinni. már csak azért sem, mert főleg ők lökdösték bele az egészet a szakadékba...

2011. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
tökmind egy,hogy republikánus vgay demokrata-a kettő ugyanaz!
2011. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettő egyáltalán nem ugyanaz.
2011. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyáltalán nem... a demokraták elmondják, hogy hat trillió dollár kölcsönből majd minden rendben lesz... majd bevágják: hopp lehet mégsem. A republikánusok meg a kölcsön felvétele után ledobnak egy két atombombát, levernek két középkori állapotokban tengődő országot, hogy legyen látszatja mire is megy el a pénz.
2011. szept. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet meg mondani, tul korai. Tudni kell, hogy kivel szemben fog allni Obama. Azon fog mulni, hogy mennyi eselye lesz. Sokan lennenek, akik szavaznanak Mitt Romney-ra, de Rick Perryre nem vagy forditva. Nem tudom, hogy mibol gondoljak egyesek, hogy a republikanusok mind elborult gondolkodasuak. A jeloltek mind nagyon mas tarsadalmi reteget kepviselnek, mas allaspontokon vannak, nem szabad ennyire leegyszerusiteni a dolgot.
2011. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!