Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszitek azt, hogy az...

Miért hiszitek azt, hogy az összeesküvők csak zsidók lehetnek?

Figyelt kérdés

Én elég sok kérdést feltettem már a pénzoligarchákról és a háttérhatalomról, de egyszer sem mondtam, hogy ők zsidók. Miért erre asszociáltok? Elszomorító, hogy engem beraknak a zsidók a hibásak mindenért kategóriába, amikor meg sem említettem őket. A világ csúcsán lévő családok közül van AMERIKAI, a Bundy család, van KÍNAI, a Li család és sorolhatám. Ugyanakkor bizony a túlnoymó többségük: Warburgok, Rockefellerek, Rothschildok stb. bizony zsidó származású családok. Na de ez azt jelentené hogy minden zsidó ilyen? Ne legyetek már ennyire "egyszerűek". A háttérhatalom tagjait a közös cél és a közös befolyás köti egymáshoz, ami pénz és hatalom alapú.



A nemzetközi pénzvilág és irányító elitje a nemzetközi pénzügyi oligarchia nem etnikai képződmény, nem etnikailag épül fel hálózata, hierarchiája. Még akkor sem tekinthető etnikai jellegűnek, ha kutatói, bírálói közül sokan ezt így gondolják. A nemzetközi pénzügyi oligarchia olyan kamatkapitalista gazdasági rendet alakított ki, amely a benne működő kamatmechanizmus révén tartós és növekvő kiegyensúlyozatlansága miatt végső soron felbomlásra van ítélve. Éppen ezért a világban meglévő jelenlegi status quo, amelyet a magánpénzrendszer alakított ki, rendkívül aránytalan. A világ lakóinak fejlett ipari országaiban élők 20 %-a fogyasztja el a világ erőforrásainak a 86 %-át, míg a világ többi lakójának jut az erőforrások 04 %-a. Ez az aránytalanság még növekszik is a pénzrendszerben működő kamatmechanizmus révén. Világunk tehát krízishelyzetben van, amikor is várható a pénzrendszer összeomlása, és új status quo kialakulása.


2011. jún. 11. 02:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

12:28


"Az a fontos, hogy a fősodratú médiában..."


1. Fogd már fel, hogy a "fősodratú média" kifejezésnek 2011-ben semmi értelme.


2. Bilderberg-csoport említése a fősodratú médiában:

[link]


3. Ha akár tizedannyit google-eznél, mint amennyi hülyeséget idegépelsz, akkor már rég a Bilderberg-konferencia előadásainak átiratait olvasgathatnád. Tudod, Wikileaks a barátod.

2011. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

12:57


"Quigley csak egy szűk elitnek szánta a "Tragédia és remény"-ben közölt információkat. (...) a kiadó beszüntette a könyv árusítását és 1968-ban megsemmisítette a nyomdai kliséit is. "


Újonnan 36 dollár, használtan olcsóbb.


[link]


De ha bírsz olvasni képernyőről, ingyen letöltheted:


[link]


Ezt a titkos, üldözött könyvet csak az nem olvassa, aki nem akarja.


Sajnos fantomokkal hadakozol, kellemetlen lehet.

2011. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

00:16


És nem gondolog hogy ezek csak hoaxok ?

"Szupertitkos" morzsákat dobnak eléd, hogy eltereljék a figyelmedet magukról?

Végülis ha belegondlolsz ez a legjobb megoldás: Kielégítik a kíváncsiságod hogy azt hidd rájöttél a titkukra közebe közelében sem jártál!

Gondolod hogy egy ilyen befolyásossággal rendelkező csoport valóban engedné kiszivárogni az infot?

2011. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

10:24


Lehet, hogy nem hitelesek a kikerült dokumentumok. Én nem nézegettem őket, van jobb dolgom is.


"Érdekes" viszont a logikád. Az amerikai hadseregtől vagy diplomáciától bezzeg kiszivároghat bármi. De a Bilderberg-konferenciákról - onnan nem!! Miért is? Mert az a legszupertitkosabb sátáni összeesküvés.


Ez egy körkörös érvelés. Ez a séma:


A. A Bilderberg-csoport a titkos világkormány.

B. Amit tudni lehet róla, az alapján nem az.

A. De hát mivel ők a titkos világkormány, ezért nem lehet róluk tudni, hogy ők a titkos világkormány!


Pelikán elvtárs, az a gyanús, aki nem gyanús. Klasszikus paranoid gondolatmenet.


De mivel Wikileaks-ügyben azt hiszel, amit akarsz, ezért induljunk el egy másik szálon.


A Bilderberg-"csoport" ugye a titkos világkormány. Na most ez nem csoport, mert az összetétele évről évre változik. A létszáma 100-150 fő. Évente egyszer találkoznak. Komolyan azt hiszed, hogy egy évente egyszer néhány napra találkozó 100-150 fős csoport irányítja a világot? Lehet ilyen munkaintenzitás mellett bármit irányítani? A politika, a gazdaság, az élet egyszerűen nem így működik.


Vagy esetleg van bizonyítékod arra, hogy a Bilderberg-"csoport" több egy konferenciasorozatnál? Azután, hogy szerinted nem lehet róluk semmit tudni, miért is tudsz olyan sokat róluk? Ez a Drábik kicsoda, hogy a megismerhetetlent ismeri?


Bár tartok tőle, hogy aki eleve nem röhög az összeesküvés-elméleteken, annak akkora műveltségi hiányai vannak és annyira nem lát rá bizonyos gyakorlati kérdésekre, hogy gyakorlatilag fölösleges is magyarázni neki.

2011. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!