Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszitek azt, hogy az...

Miért hiszitek azt, hogy az összeesküvők csak zsidók lehetnek?

Figyelt kérdés

Én elég sok kérdést feltettem már a pénzoligarchákról és a háttérhatalomról, de egyszer sem mondtam, hogy ők zsidók. Miért erre asszociáltok? Elszomorító, hogy engem beraknak a zsidók a hibásak mindenért kategóriába, amikor meg sem említettem őket. A világ csúcsán lévő családok közül van AMERIKAI, a Bundy család, van KÍNAI, a Li család és sorolhatám. Ugyanakkor bizony a túlnoymó többségük: Warburgok, Rockefellerek, Rothschildok stb. bizony zsidó származású családok. Na de ez azt jelentené hogy minden zsidó ilyen? Ne legyetek már ennyire "egyszerűek". A háttérhatalom tagjait a közös cél és a közös befolyás köti egymáshoz, ami pénz és hatalom alapú.



A nemzetközi pénzvilág és irányító elitje a nemzetközi pénzügyi oligarchia nem etnikai képződmény, nem etnikailag épül fel hálózata, hierarchiája. Még akkor sem tekinthető etnikai jellegűnek, ha kutatói, bírálói közül sokan ezt így gondolják. A nemzetközi pénzügyi oligarchia olyan kamatkapitalista gazdasági rendet alakított ki, amely a benne működő kamatmechanizmus révén tartós és növekvő kiegyensúlyozatlansága miatt végső soron felbomlásra van ítélve. Éppen ezért a világban meglévő jelenlegi status quo, amelyet a magánpénzrendszer alakított ki, rendkívül aránytalan. A világ lakóinak fejlett ipari országaiban élők 20 %-a fogyasztja el a világ erőforrásainak a 86 %-át, míg a világ többi lakójának jut az erőforrások 04 %-a. Ez az aránytalanság még növekszik is a pénzrendszerben működő kamatmechanizmus révén. Világunk tehát krízishelyzetben van, amikor is várható a pénzrendszer összeomlása, és új status quo kialakulása.


2011. jún. 11. 02:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%

"Én elég sok kérdést feltettem már a pénzoligarchákról és a háttérhatalomról, de egyszer sem mondtam, hogy ők zsidók. Miért erre asszociáltok? "


Mert a leépülés következő szintje a zsidózás szokott lenni, és a rutinos válaszolók már előre számítanak arra, hogy miket fogsz zagyválni fél év múlva :))))


"Elszomorító, hogy engem beraknak a zsidók a hibásak mindenért kategóriába, amikor meg sem említettem őket. "


Színvonalában és szerkezetében semmi különbség nincs a zsidózás meg a háttérhatalmazás-pénzoligarcházás között.


Hogy a biciklisták a háttérhatalom, vagy a vegetáriánusok építik a világkormányt, az teljesen mindegy. Attól még ugyanolyan hülyeség marad ez az egész háttérhatalom/világkormány cucc.


"A nemzetközi pénzügyi oligarchia olyan kamatkapitalista gazdasági rendet alakított ki, amely a benne működő kamatmechanizmus révén tartós és növekvő kiegyensúlyozatlansága miatt végső soron felbomlásra van ítélve."


Mese habbal. Tanulj egy kis közgazdaságtant, akkor majd nem fogsz abszurditásokat beszélni.


"A világ lakóinak fejlett ipari országaiban élők 20 %-a fogyasztja el a világ erőforrásainak a 86 %-át, míg a világ többi lakójának jut az erőforrások 04 %-a."


Na és? Örülj, hogy a 20%-ban vagy (mert bizony ott vagy, bár az alsó szélén). Nem értem, mi a gond.


"Világunk tehát krízishelyzetben van"


Ezt mindig lehet mondani. És amelyik állítást mindig lehet mondani, az annyit is ér.

2011. jún. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Esetleg valami érdemi reagálás? Személyeskedés és feltételezés helyett?


A háttérhatalomról nem egyszer linkeltem már tanulmányokat. Nem voltál hajlandó elolvasni. De ettől függetlenül miden alkalommal leírod, hogy mekkora baromság. Szerintem te tudsz dolgokat. Tudtad mi az a Bilderberg-csoport, persze egyből adtál egy nevetséges érvrendszerrel felruházott választ arra, hogy hát nincs abban semmi különös ha a világ vezetői minden évben összegyűlnek és titokban tanácskoznak. Azt sem cáfoltad meg, hogy a CIA , a Moszad és a Német Különleges Egységek védték ezeket az embereket. Az ott megjelenő hatalmasságok listáját sem cáfoltad. Azt sem cáfoltad meg, hogy a média kussol erről, teljes hírzárlat van. Ezekkel mind te magad is tisztában vagy. Felmerül a kérdés, miért írsz minden ilyen jellegű kérdéshez valami béna érvrendszerrel megáldott hosszúnak tűnő de valójában tartalmatlan kommentet? Honnan ismered ezeket a szervezeteket, és mivel ismered, honnan tudod, hogy semmi kivetnivaló nincs a működésükben? Hiszen, te is elismerted, hogy zárt üléseket tartanak. Honnan tudod akkor azt amit mondasz? Ha pedig csak feltételezel, akkor minek írod úgy, mintha minden kétséget kizáró bizonyítékaid lennének rá?

2011. jún. 11. 06:42
 3/44 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=OxPYa5mVlYU


Egy plusz kérdés: Akkor ezek a miniszterelnökök, elnökök mind hülyék, és csak véletlenül kezték el egyszerre használni a New Wolrd Order, azaz Új Világrend kifejezést? Csak véletlen, hogy az egy dollároson az áll: Novus Ordo Seclorum? (Ami latinul jelenti ezt)

2011. jún. 11. 06:47
 4/44 anonim ***** válasza:
59%

"A háttérhatalomról nem egyszer linkeltem már tanulmányokat."


Drábikot? Ne nevettess.


"Tudtad mi az a Bilderberg-csoport"


Tudom, mi az. Veled ellentétben, aki világkormánynak meg összeesküvő csoportnak tartja.


"nincs abban semmi különös ha a világ vezetői minden évben összegyűlnek és titokban tanácskoznak."


Már leírtam, hogy semmi különös nincs benne. Még egy kicsit hisztizz, aztán szokd meg a tényt. Egyébként nem "tanácskoznak", hanem konferencián vesznek részt. Ez konferencia. Ha haditerveket beszélnének meg, azt intézhetnék rejtjelezett táviratokban is.


"Azt sem cáfoltad meg, hogy a CIA , a Moszad és a Német Különleges Egységek védték ezeket az embereket."


Még szép, hogy minisztereket, jegybankelnököket stb. ilyen szolgálatok védenek. Ez a dolguk, nem?


"Az ott megjelenő hatalmasságok listáját sem cáfoltad."


Kellett volna? Miért? Nem érdekel, pontos-e a lista.


"Azt sem cáfoltad meg, hogy a média kussol erről, teljes hírzárlat van."


Ezt nem cáfoltam, mert nevetséges. Google: bilderberg. Nekem most éppen 10 millió találatot ad. Teljes hírzárlat, mi?


"Felmerül a kérdés, miért írsz minden ilyen jellegű kérdéshez valami béna érvrendszerrel megáldott hosszúnak tűnő de valójában tartalmatlan kommentet?"


Merő altruizmusból és pedagógiai szándékból. Nagyon sok fiatal olvassa a GYK-t, és szeretném, ha nem sikerülne őket a jobbikos agybetegségekkel megfertőzni. Te már menthetetlen vagy, téged igazából nem akarlak meggyőzni. Másokat esetleg, akik olvassák ezeket a vitákat.


"Honnan ismered ezeket a szervezeteket, és mivel ismered, honnan tudod, hogy semmi kivetnivaló nincs a működésükben?"


Mi az a "kivetnivaló"? Mindenkinek más.


"Hiszen, te is elismerted, hogy zárt üléseket tartanak. Honnan tudod akkor azt amit mondasz?"


Annyira azért nem zártak, hogy ne lehetne tudni, miről szólnak. Google.


"Ha pedig csak feltételezel, akkor minek írod úgy, mintha minden kétséget kizáró bizonyítékaid lennének rá?"


Szerinted semmit sem lehet tudni erről a titokzatos földalatti borzalomról, mert ugye "teljes hírzárlat" van. Akkor honnan tudsz a világkormányról meg a Bilderberg-összeesküvésről?


Ja, tudom, olvasod Drábikot. És még el is hiszed, amit ír (mondom, ő szerintem nem hiszi el, csak jót röhög a hozzád hasonlókon).


"Akkor ezek a miniszterelnökök, elnökök mind hülyék, és csak véletlenül kezték el egyszerre használni a New Wolrd Order, azaz Új Világrend kifejezést?"


Az "új világrend" kifejezést leginkább ti, az összeesküvéselmélet-hívők szeretitek használni.


Politikusok is használják hébe-hóba, már több száz éve, mert elég régi kifejezés.


Ezt úgy értelmezni, hogy "egyszerre kezdték használni és ez biztosan nem véletlen"...

2011. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
60%

Én személy szerint nem csak hiszem, hanem tudom is!


A zsidók mindig is tele voltak pénzzel, volt miből építkezniük.

2011. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
46%
Majd mindjárt jön Nameny meg Gondolkozóóó és megaszondja, hogy a zsidók így meg úgy meg árja felsőbbrendűség, meg különben is a bódi szilvi
2011. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Dymo ***** válasza:
57%
Mert a zsidók vért isznak,tudnak repülni és lézert lőni a szemükből!!
2011. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:20


Gyakorold az értő olvasást. ;)

2011. jún. 11. 09:23
 9/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:32


Lassan már tényleg nem fogok válaszolni, mert annyira nincs mire. Nincsenek érveid amire lehetne valamit reagálni. Talán a hírzárlatnál fordítottad ki a legjobban a mondanivalóm: Mikor olvastál te erről akármelyik lapban? Az internet a szabadság fellegvára, ezért lelhető meg ennyi dokumentum róluk.

2011. jún. 11. 09:26
 10/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:32


Lineklj te is tanulmányokat, érvelj és győzz meg. Én veled ellentétben meggyőzhető vagyok, ahogy Drábik is az, sokszor leírta, hogy örül annak, ha valaki kijavítja.

2011. jún. 11. 09:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!