Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszitek azt, hogy az...

Miért hiszitek azt, hogy az összeesküvők csak zsidók lehetnek?

Figyelt kérdés

Én elég sok kérdést feltettem már a pénzoligarchákról és a háttérhatalomról, de egyszer sem mondtam, hogy ők zsidók. Miért erre asszociáltok? Elszomorító, hogy engem beraknak a zsidók a hibásak mindenért kategóriába, amikor meg sem említettem őket. A világ csúcsán lévő családok közül van AMERIKAI, a Bundy család, van KÍNAI, a Li család és sorolhatám. Ugyanakkor bizony a túlnoymó többségük: Warburgok, Rockefellerek, Rothschildok stb. bizony zsidó származású családok. Na de ez azt jelentené hogy minden zsidó ilyen? Ne legyetek már ennyire "egyszerűek". A háttérhatalom tagjait a közös cél és a közös befolyás köti egymáshoz, ami pénz és hatalom alapú.



A nemzetközi pénzvilág és irányító elitje a nemzetközi pénzügyi oligarchia nem etnikai képződmény, nem etnikailag épül fel hálózata, hierarchiája. Még akkor sem tekinthető etnikai jellegűnek, ha kutatói, bírálói közül sokan ezt így gondolják. A nemzetközi pénzügyi oligarchia olyan kamatkapitalista gazdasági rendet alakított ki, amely a benne működő kamatmechanizmus révén tartós és növekvő kiegyensúlyozatlansága miatt végső soron felbomlásra van ítélve. Éppen ezért a világban meglévő jelenlegi status quo, amelyet a magánpénzrendszer alakított ki, rendkívül aránytalan. A világ lakóinak fejlett ipari országaiban élők 20 %-a fogyasztja el a világ erőforrásainak a 86 %-át, míg a világ többi lakójának jut az erőforrások 04 %-a. Ez az aránytalanság még növekszik is a pénzrendszerben működő kamatmechanizmus révén. Világunk tehát krízishelyzetben van, amikor is várható a pénzrendszer összeomlása, és új status quo kialakulása.


2011. jún. 11. 02:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
én kérdek elnézést, ne beszélj hülyeségeket és nem leszel beáltalánosítva...
2011. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:10


Szval általánosítottál. Hm. Bezzeg amikor olyan hangzik el, hogy "minden zsidó csal", akkor te vagy az első aki az általánosítást rossz dolognak tartja / elveti. Érdekes kis önellentmondás.

2011. jún. 11. 10:24
 13/44 anonim ***** válasza:
48%

A Bundy család a világ csúcsán van? Mármint hogy ők:

[link]


A világot Al Bundy irányítaná, aki emellett női cipőt árul?

[link]


Hogy mik vannak...

2011. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
29%
csak te általánosságban levonhatóan egy idióta vagy, a zsidókról meg általánosságban nem lehet levonni semmit.
2011. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
De nem veled van bajom, hanem azzal amit képviselsz érted ugye?
2011. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
44-es :D Ha már önelletmondás, olvasd el ezt az utóbbi 2 hozzászólásod :D Összegzem: idióta vagyok, bár nem ismersz. Nem ismersz, de mégis azzal van bajod amit én képviselek. Hm... honnan szalajtják az ilyen embereket :D
2011. jún. 11. 12:00
 17/44 A kérdező kommentje:

Dantes


Gondoltam, hogy valami tájékozatlan és/vagy vicces emberke elő fog jönni ezzel.

2011. jún. 11. 12:01
 18/44 A kérdező kommentje:

Dantes


De azért remélem van annyi eszed, hogy ezt nem gondoltad komolyan és nem így fog elraktározódni a kis elmédben, hogy én azt gondolom, hogy al bundy irányítja a világot...


Esetleg keress rá inkább ;)

2011. jún. 11. 12:02
 19/44 anonim ***** válasza:
régen szerettem oldalakon át vitázni, de felesleges mert mindig jön valami amit cáfolni kell aztán átcsap személyeskedésbe...
2011. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDD Önmagad paródiája vagy. Te kezdted azzal, hogy idióta vagyok, erre én rámutattam, hogy a kommentedből mennyire hiányzott a logika, hogy ezt gondold, és még én személyeskedek? Ember, te mit szívsz? :D
2011. jún. 11. 12:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!