Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted mi lesz az USA jövője?

Szerinted mi lesz az USA jövője?

Figyelt kérdés

Hatalmas, erős állam marad vagy 5-10 év múlva egy világégett, porbahullott nemzetté válik? Sajnálom az embereket, hogy nem veszik észre mit tesznek velük.

Mi a te véleményed erről?


2011. máj. 29. 23:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

En komolyan felek toletek. Nektek is pont annyi szavazatottok van minden valasztaskor, mint nekem, es hihetetlenul torz kepetek van a nagyhatalmakrol, ilyeneket olvasok pl. hogy az USA 10 ev mulva osszeomlik, ott rosszabbul ernek az emberek mint nalunk. Amugy az utobbi dologrol annyit, hogy ott egesz mas filozofia szerint elnek az emberek, mint nalunk. Mi nem is fogjuk soha merteni, hogy az emberek egy resze miert nem akarja, hogy az allam beleszoljon abba, hogy van-e eü. biztositasa, vagy nincs. Az USA egy szovetsegi allam, a szovetsegi kormany beleszolasat az emberek a napi ugyeikbe pedig ha tudjak el akarjak kerulni. Az emberek sokkal erosebben hisznek a "minel kisebb allam" elveben, mint nalunk, es az emberek sokkal kisebb retege var el allami szerepvallalast olyan kerdesek rendezeseben, mint a minimalber stb. Egesz mas filozofia.


Masreszt nem vagyok tul jartas a vilag gazdasagi kerdeseiben, de az elore lathato, hogy a kovetkezo 20 evben az USA a vilag egyik meghatarozo nagyhatalma marad, ha nem tortenik vmi irto nagy gebasz. A kelet sikere a vilagpiacon es a politikaban pedig attol is nagyban fog fuggni, hogy az EU mennyire tud megerosodni.

2011. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

"Szerinted mi lesz az USA jövője?"


Az USA jövője a latino-fekete-sárga Aztlan and New Afrika.


"Hatalmas, erős állam marad vagy 5-10 év múlva egy világégett, porbahullott nemzetté válik?"


Vicces kérdés. Az USA belátható ideig (köv. 10-20 év) toronymagasan a világ vezető hatalma marad, és utána is erős lesz.


"Sajnálom az embereket, hogy nem veszik észre mit tesznek velük."


Te Magyarországról sajnálod az amerikaiakat? Köszönik szépen az együttérzést :))))

2011. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, mert ugyanaz történik ott is, mint itt. A zsidók uralják a tőkét, akármit megtehetnek. Emlékezzetek csak a 2008-as gazdasági "világválság" kirobbanására. Nem a kis embereken múlott valójában. Ha nem lenne ennyire kapzsi a felső réteg, nem történt volna meg.

Nézzétek meg a hitelrendszert, a biztosítási cégeket. Nekik nem az ember fontos, csak eszköz számukra.

2011. máj. 30. 19:56
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Közel már a szabadulás, fel a fejjel! El lesznek zavarva ezek a söpredékek! Legyen a szíved a helyén, ha eljönnek a szabadítók!
2011. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a megváltókban. Úgy vagyok vele, hogy leszívesebben én fognék hozzá toborozni.
2011. máj. 30. 21:31
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

"Én nem hiszek a megváltókban."

Én sem.


"Úgy vagyok vele, hogy legszívesebben én fognék hozzá toborozni."

Türelem! Amire a többség nem érett meg, azt nem sietheted meg, mert belepusztulsz!

2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
azert azt nem mondanam,hogy nem a kis embereken mulott a valsag...az orszag fele olyan lakashiteleket vett fel amit nem lett volna szabad.mivel nem tudtak fizetni a bankok kifogytak a penzbol.az emberek kredite osszeomlot.nem tudtak megvenni hitelre dolgokat(pl uj auto)es szepen a cegeknek is elfogyott a penzuk.persze a kormany is hibas,hogy engedte a bankoknak az ilyen uzleteket.persze az orszag mar most csodbe van,de meg igy is a legbefolyasosabb.
2011. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azs nem a mi próblémánk hogy azsok a kapzsi gójok olyan lakázshiteleket vezsnek fel amibe azstán tönkremennek.
2011. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én így 2012-ben hiszek az USA-ban. Lehet megint jön egy Roosevelt féle ember, aztán megment mindent. Akkoriban (1924 után, mikor kirobbant az első világválság) mindenki azthitte, ott vége mindennek. De mégse, és ittvagyunk a 2. válsággal a nyakunkban. Egyszer minden megoldódik.

De az előzőeknek üzenem, Magyarország meg az EU előbb meg tönkre, mint az USA, sőőt.

De amúgy az Obamát majd leválasztják hamarosan. De nem biztos. :)

2012. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!