Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dominique ügye mennyire...

Dominique ügye mennyire politikai? Tényleg politikai okokból tették el az útból?

Figyelt kérdés
Mostanában ez mintha egyfajta divat lenne (pl. Wikileaks), és hát lássuk be, baromi egyszerűen kivitelezhető, hiszen csak egy tanúskodó csajszi kell hozzá, aztán 20 évre annyi neki.
2011. máj. 18. 06:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Amint tegnap írtam: szerintem a szobalány vagy túl sok pénzt kapott, vagy túl keveset...
2011. máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Miért kell mindenből összeesküvés elméletet csinálni? A pasasnak nem ez az első ügye: az pedig természetes,hogy tagadja.

Nem olyan jelentős politikus,akit csak így lehetne félreállítani.

2011. máj. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

dehogynem, azért van olyan fontos, akit sztem elég nehézkes félreállítani, ez meg olyan nagyon egyszerű megoldás


sztem nem összeesküvés-elmélet ez ... csupán a tiszta valóság, az is elég érdekes, hogy amikor kirobban egy ilyen ügy, kapásból előkerül még (pár) nő, akit állítólag megerőszakolt, ugyan már


de hát őszintén, létezik ennél egyszerűbb módszer? se bizonyíték nem kell, se valami bonyolult módszer, mindössze egy csajszi, aki határozottan állítja, amit mondtak neki

nem?


(mellesleg az meg inkább tény, hogy már rég ott se volt a közelben, amikor állítólag történt az eset)

2011. máj. 18. 07:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 100%-ig politikai ügy.

Nézzétek logikusan: ez az ember meg tud fizetni akármilyen drága k.urvát, ha épp ingere van rá, miért pont egy szállodai szobalánytól akart volna valamit?

Ez a sztori erősen sánít, éppen mint a "gyerekem van valamelyik filmszínésztől"-történetek...

2011. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja hát sztem is, csak ebben az a durva, h a politikai vonzatán túl, akár 20 évre is taccsra vágják az életét, sőt az ő esetében talán végleg, szóval iszonyat nagy fegyver ez az erőszakolósdi vád (és valljuk meg, mégis milyen bizonyítékok alapján? csak mert valaki azt állítja? naneeee)
2011. máj. 18. 08:30
 6/12 anonim válasza:
Sérülések se voltak a szobalányon állítólag,na most akit megerőszakoltak,azon valami külső sérülés is van. Arról nem is szólva hogy egy hatvan éves emberről van szó,aki jövőre komoly ellenfele lett volna Sarkozynek.Szerintem ez megjátszott dolog volt,vagy a szobalány akar több pénzt,mert biztos fog kapni kártérítést.
2011. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

na igen, belegondolva abba, h akármilyen luxusprostit is megkapott volna, abszolút életszerűtlen, h ő így hirtelen, indulása előtt pont a szobalányra akarja rávetni magát


de csak megismételni tudom, hogy ez egy olyan igazságtalanul nagy fegyver egy nő kezében, hogy tulképpen bármikor, bármelyik férfit el lehet tenni az útból egy ilyen vádaskodással, és bizonyíték meg a jellegéből fakadóan nincs és kész ... nem durva ?

2011. máj. 18. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

szerintem egyszerűen ilyen idióta a fickó, és valóban megtörtént az erőszak.

Ha eltenni akarták volna, biztosra mennek és KÉT szobalány lett volna a helyszínen, akik tanúskodnának ellene. Így viszont nem lehet bizonyítani semmit, fel fogják menteni sajnos.

2011. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
08:42 simán lehet, hogy ráizgult a szobalánya, előfordulhat egy pszichopatánál
2011. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

most meg már pszichopata is lett szegény ? ...


amúgy persze, ráizgulhatott volna simán, csak mondjuk úgy, nem valószínű


hát a felmentésről meg annyit, hogy mivel abszolút semmi bizonyíték nincs, evidens, h fel kéne menteni, csak akkor azt nem tudom, most mi ez a nagy felhajtás ellene, hogy 1 milla dollár ellenében se engedik szabadon


itt tényleg kizárólag a szobalány tanúskodása elég volt, hogy lecsukják? sztem nagyon durva, de persze tudom, h ilyen bármikor itt is megtörténhet, és bizonyára meg is történik sokszor


na de nincs aránytalanul és jogtalanul előnyben egy nő, ha semmi bizonyítékkal, csak az ő szavára lecsuknak bárkit?

2011. máj. 18. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!