Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valójában a zsidók tartják kezükben az egész világot?

Figyelt kérdés
Egy elég érdekes cikket olvastam pár napja, arról, hogy valójában a zsidók irányítják az egész világgazdaságot a Federal Reserv-en (privát nemzeti bank) keresztül. Azon gazdagodtak, meg hogy a kis embereket szemrebbenés nélkül átverik. Papírpénzt adnak nekünk (ez számukra értéktelen) aranyrudakért cserébe... és mi örülünk a papírnak. Egy bizonyos Rosenthal-al készítettek egy interjút még a 70-es években és ő beszélt ezekről a dolgokról. Nem vagyok rasszista, nincsenek szélső nézeteim, csak elég érdekes, amit mondott ez az illető.
2011. márc. 9. 11:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

"Mi a véleményetek arról, hogy valójában a zsidók tartják kezükben az egész világot?"


sajnos ez így van... túl nagy a befolyásuk

2011. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
13%

" Dick Esmen válasza:


Nem valószínű de kevés nép ment át annyi szenvedésen mint ők úgyhogy,ha igaz,lehet hogy megérdemlik.(tudom hogy ezért lepontoztok)"


max gázt érdemelnek

mindjárt ők lesznek a mártírok

2011. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer már megírtam, de beszúrom mégegyszer:


Az egész emberiséget a gyíkember, földönkívüli reptiloidok irányítják. Ideje felébredni! Bush, Obama, Orbán, az angol királyi család mind mind embernek álcázott földönkívüli. Bizonyítékom is van rá:

http://www.youtube.com/watch?v=Eaaubr3nnHI

Tisztán látszik a szemén, hogy hüllő! A céljuk az emberiség rabszolgasorba hajtása. Ők a Föld eredeti tulajdonosai. Ők szítják a háborúkat és a betegségeket ők alkotják számunkra. Az ő földi helytartóik a zsidók. Mindenütt ott vannak. Vigyázz, lehet még a vacsoránál is szemben ülsz velük! Zsidó többek között Bush, Lady Gaga, Christiano Ronaldo, Obama (Oh, várjunk csak kit utálok még?)...

A zsidók viszont kiszipolyozzák a föld országainak gazdaságát. Megvették már Magyarországot és New Yorkot is! Csak azt nem tudom, hogy miért adtuk el nekik???? Vagy fegyvert tartottak a fejünkhöz?

A zsidók magyarországi helytartói pedig a cigányok. A zsidóknak a cigányokkal az a tervük, hogy túlszaporítják a magyarokkal szemben. Amikor már csak cigány lesz Mo-n, akkor ők könnyebben el tudják foglalni. És azért akarják elfoglalni Mo-t, mert itt van a SzentSziriusziÜbermenschTáltosKirályTibetiVilágSZÍVCSAKRA (SzSzÜTKVSzCs). Aki a csakrát uralja az világhódító erőre tesz szert!! A NASA és a Magyar Fogorvosszövetség Ajánlásával! Na és akkor a zsidók már át tudják venni a világhatalmat és akkor a gyíkembereké a pálya.


Ha elfogadom azt a feltevést, hogy a zsidók irányítják a világot, akkor fel kell tennem azt a kérdést, hogy miért? Erre sok konteó van a legnépszerűbb az általam is említett gyíkemberes.

Az a baj az ilyen elméletekkel, hogy ha elhisszük, akkor egyre tovább mélyülünk bennük és a végén a világot olyannak látjuk, mint Alice Csodaországban vagy a South Parkos rész, ahol az álomvilágba nyitottak dimenziókaput. Nem ilyen nincs. Ezeknek nem szabad hinni.


Kérdező! Amúgy még jó, hogy a papítpénznek a "fedezete" a beléje vetett hit. Gondoljatok bele, hogy egyáltalán lenne annyi arany ami a napi szintű tranzakciókat fedezni tudja? De ha mégis lenne, akkor sem lenne jó, hiszen akkor a pénz értékét ugyanúgy lehetne változtatni, ahogy most is. Egyszerűen csak egy spekuláns felvásárol egy csomó aranyat és felhajtja az árakat és az is tovagyűrűzne a pénz értékére.

2011. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
2011. márc. 10. 12:15
 25/32 anonim ***** válasza:

"Egy bizonyos Rosenthal-al készítettek egy interjút még a 70-es években és ő beszélt ezekről a dolgokról"

Akkor biztos így van :)

2011. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
ajj, már olyan semmilyenek vagytok néhányan.........
2011. márc. 12. 00:47
 27/32 anonim ***** válasza:
20%

Rockefellerék, Rotschildék, Soros, stb. Csak néhány név a zsidóság gyöngyszemei közül.

Nem akarom megítélni az egész zsidó népet, a nagy részük nekik is átlagember. De az tény, hogy a legnagyobb keselyűk közéjük tartoznak, és ezek a zemberek már számtalanszor okoztak maradandó kárt a világban.

2011. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki úgy véli, hogy a legtöbb ingyenélő tőlük származik. Én sem ítélem el az egész zsidó népet, csak azt gondolom, hogy akik irányítják a világot, akik kezébe kerül a pénzünk, azok általában a zsidók közé tartozik.
2011. márc. 13. 14:29
 29/32 anonim ***** válasza:

Ha teszem azt, szerb lenne a legtöbb pénzember, akkor ők lennének nektek az ingyenélők?

erősebb kutya b@szik, ez a kapitalizmus, nem én találtam ki...

2011. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
74%

Hmm, nem lehet, hogy azért ők a gazdagabbak, tehetősebbek, mert míg ti itten vakarjátok a seggetek és azon siránkoztok, hogy más gazdagabb, ők megpróbálnak megélni? Ember, gondolkozzatok már el!

Salom!

2011. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!