Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem veszik gazdasági...

Miért nem veszik gazdasági blokád alá, valamint zárják ki Líbiát minden nemzetközi szervezetből? Helye van az ENSZ-ben egy ilyen államnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt megkérdezhetnéd Szaúd-Arábiával (az USA egyik legfontosabb szövetségesével), Bahreinnel, vagy éppen Eritreával, Etiópiával, Észak-Koreával, Egyenlítői-Guineával stb. kapcsolatban is. A válasz tehát az, hogy helye van az ENSZ-ben és nem veszik blokád alá. Az ENSZ nem jótékonysági gittegylet, hanem világszervezet, minden mocsoknak helye van benne, feltéve, hogy nem sérti túlságosan az amerikai érdekeket.
2011. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetném, de most Líbia van a köztudatban. Ugyanezt valóban el lehetne mondani az általad felsorolt országokról is. Bár Bahreinről speciel nem hallottam, hogy vadászgépekről bombázták volna a tömeget.
2011. febr. 22. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Bár Bahreinről speciel nem hallottam, hogy vadászgépekről bombázták volna a tömeget"


Géppisztollyal lőtték a tömeget. Szerintem egy lelőtt embernek tökmindegy, hogy repülőgépről vagy kézifegyverből érkezett-e a lövedék.

2011. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen erővel izraelt is ki kéne rekeszteni mindenből a gázai szemétségeik miatt.
2011. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ennyi erővel Iránt is ki kéne vágni. (Libanont például nem, mert ott a lakosság és a kormány legalább épeszű, és nem középkori fanatikus. Csak a szélsőséges, Irán által pénzelt tömeggyilkosokat. - Igen, tudom, hogy Izrael is elkövetett dolgokat.)


Szóval hülyeség ilyet mondani, hogy kivágnád Izraelt, mert tudok legalább 10 olyan országot írni neked, akiket ugyanannyi, vagy sokkal több indokkal lehetne kidobni.

2011. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolso:

Tehat nezzuk el izrael buneit, mert mas is gyilkol? Tehat mostantol fogva szabad egy nepet leigazni, foldjeit elvenni gyermekeit kiirtani, csak mert mas is megteszi? Irjuk at a bilbliat (a papa biztos belemenne ebbe is) "Ne olj, kiveve bosszubol.) bocs az off-ert.

2011. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az új fejlemények: [link]
2011. febr. 26. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!