Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Coca-Colát tényleg az...

A Coca-Colát tényleg az alkoholos italok helyett fejlesztették ki, ebből a célból; vagy csak utána gondolkodtak el azon később, hogy: hoppá, ez milyen jó lenne ahelyett?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, a kitalálója a patikus apjának akart egy italt készíteni, hogy ébren maradjon.
2010. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, de ha igen, akkor jól elk...rták! :D
2010. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért, talán nem finom?
2010. dec. 13. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy finom. Én mindenesetre nem szeretem.
2010. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Finom annak, aki szereti, de az alkoholos italokat hogy helyettesítené? Sem hatásra, sem ízre nem hasonlít egyikre sem. (Kiv. persze ugye a vörösboros kólát... :D )
2010. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy valami gyógyszerész csinálta. Egyébként imádom a kólát, hiába akkora divat manapság utálni. Tény, hogy nem egészséges, de azért néhanapján egy pohárka belefér.
2010. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Keress rá, hogy

John Smith Pemberton


érdekes, és nem, alkoholból állt (borból), és tényleg tartalmazott kokaint.


Aztán bevezették (azt hiszem Atlantában vagy Floridában, nem tudom már) az alkoholtilalmat, és ennek hatására egy szénsavas, aloholmentes változatot fejlesztett ki.

Nem gondolkoztak el azon, hogy milyen jó lenne ahelyett, hiszen a szükség miatt lett.

2010. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem csak az a bajom hogy kóla mint olyan már nincs, csak kóla ízű szénsavas üdítőital. A kettő nem ugyanaz.


Ha valaki tud szerezni valódi kólát írja már meg a beszerezhetőségét!

2010. dec. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Aztán bevezették (azt hiszem Atlantában vagy Floridában, nem tudom már) az alkoholtilalmat, és ennek hatására egy szénsavas, aloholmentes változatot fejlesztett ki. "


Köszi, erre voltam kíváncsi. Szóval, az alkoholtilalom "jót tett" neki.

2010. dec. 14. 14:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtak mit kezdeni az iparban felhalmozódott kátránnyal.
2010. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!