Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz nép, hadsereg,...

Az orosz nép, hadsereg, mennyire fanatikus mostanság?

Figyelt kérdés
Ha majd Putyin, a halálos ágyán, azt adná parancsba nekik, hogy hajtsák végre a 666-os parancsot, vagyis pusztítság el az egész bolygót atommal, vajon végrehajtanák ezt az utolsó utasítását az orosz katonái?

#orosz #Putyin #fanatizmus #atompusztítás
tegnap 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Biztos nem hajtanák végre.Annál sokkal több életösztön van bennük.


Inkább segítenének neki "elaludni",mint Sztálinnak.....

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem azok. Érdemes megnézni az "orosz frontkatonák között" című dokumentumfilmet a témában. Szeretni sokan szeretik, az átlag orosz inkább pozitívan tekint rá, de nincs Putyinnak akkora személyi kultusza, Oroszországban ezt úgy kell érteni hogy nem minden településen botlasz a mellszobrába hanem mondjuk minden harmadikban.

Még Sztálinhoz sem volt az az elvakult, mindent felülíró fanatikus rajongása az oroszoknak mint amit Hitler iránt éreztek a németek, bár sokan szerették és szeretik is Sztálint, jobban féltek tőle. Hitlertől is féltek, de jobban szerették.

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Amennyire életképtelenek simán elképzelhető. Hozzátenném Putyinnak még Sztálintól is nagyobb kultusza van, a fentiek elfelejtenek egy valamit. Ma már Putyinnak sokkal könnyebb dolga van személyi kultuszt fenntartani a médiának köszönhetően. Interneten is számos olyan app/oldal tiltva van, mely ártana neki, konkrétan mindenhol Putyinos propagandát kapnak az oroszok.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Putyinos propaganda kb. kimerül annyiban hogy mivel Ukrajnát Amerika pénzeli, tehát Ukrajna=Amerika, és ugye ők az ellenség. Meg a náci kártya, megpróbálják harmadik birodalom 2.0-ként eladni Ukrajnát.

Ez rendkívül silány propaganda, nincs mögötte semmi fanatikus ideológia vagy vallás, sem nem egy magasztos cél pl. hódítsuk meg egész Európát, sem nem az a gonosz és félelmetes agresszor mint amivel a második világháborúban valóban szembe kellet nézniük, ami valóban a hazájukra tört.

Ezt a kvázi testvérnép elleni, területszerző, kizárólag nagyhatalmi érdekek alapján zajló háborút egyszerűen nem lehet úgy átélni.

A muszlimok meg a zsidók, na ők át tudják a sajátjukat.

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es!


Akkor miért beszélnek köztévében olyanokról, hogy a lengyeleket, balti államokat stb. meg kellene támadniuk?

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Hergelnek, blöffölnek, ahogyan az atommal is. Minden héten ez a szöveg hogy le lesz bombázva ez meg az, a Hágai bíróság stb. Közel 3 éve szopnak Ukrajnával, ennyi idő alatt Hitleré volt fél Európa. Persze ha Ukrajna 24 óra alatt megadta volna magát, és Európa meg az amcsik leszarják akkor Putyin nem állt volna meg.

A jó propi alapja hogy kell legalább egy szemernyi realitás vagy valóságmag bele, aztán lehet duzzasztani erővel.

tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Oroszországban rengeteg helyen kint van Putyin képe. Az iskolákban is az ő képét bámulják a diákok (több orosz videós is kitért erre).
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!