Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem nevetséges?

Nem nevetséges?

Figyelt kérdés

A múlt héten az iráni külügyminiszter végigjárta a mérsékelt arab államokat (Egyiptom, Szaud Arábia, Jordánia...) és megfenyegette őket, hogy ha megengedik Izraelnek a légterük használatát, akkor Irán földig rombolja őket.

Pedig az izraeliekben fel sem merült, hogy kerülőt tegyenek, hanem vidáman, csont nélkül, az IRÁN által ELLENŐRZÖTT, Irán-szövetséges Sziria és Irak légterén repültek át.



okt. 28. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd a fronton nem fogsz nevetgélni.
okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szaud-Arábiának ilyen mondtak? Kb. 10 perc alatt letörölnék Iránt a Föld színéről.
okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig ezt mondták. Konkrétan at összes olajlétesitmény lebombázásával fenyegetőztek.
okt. 28. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Így legalább Irán ezen országok szimpátiáját biztosan nem nyeri el, ez Izraelnek még jól jöhet.
okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. Megjöttek a "békepártiak"...
okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Irán hadereje Izraellel, az USA-val és a szövetséges arab államokkal szemben együttvéve sehol nincs. Bármennyire is regionális hatalomnak hiszi magát. Van egy rakás ballisztikus rakétája meg drónja - és kész. Ha ezek elfogytak vagy megsemmisültek, akkor mi lesz? Izrael légiereje egyedül is erősebb az iráninál, hát még a többiekével együtt.


Amelyik kutya ugat, az nem harap. Jelen esetben legfeljebb csak akar, de a rövidebbet ő húzná.

okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!