Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire lehet hinni ezeknek...

Mennyire lehet hinni ezeknek az amerikai közvéleménykutatásoknak?

Figyelt kérdés
Szerény véleményem az, hogy Kamala Harris meg fogja nyerni csont nélkül. Persze, ehhez el kell mennie sok embernek szavaznia, de szerintem meglesz. Ezek a közvéleménykutatások meg legtöbbször egy fix mintát vesznek alapul, 1000 max 2000 főt, ami szerintem aránytalanul képvisel bizinyos rétegeket. Több rpeubkikánus felmérés szimplán ignorálja a feketéket.

okt. 21. 01:29
1 2
 1/14 Fsms ***** válasza:
100%
Amit olvastam az arról szólt, h nyitott a küzdelem is néhány állam pár százezer szavazója döntheti el.
okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Legyen igazad, de nekem rossz érzésem van, szerintem Trampli fogja behúzni csont nélkül. Sokan elégedetlenek a jelenlegi kormánnyal, aminek Kamala is a része. Plusz eddig Donaldot mindig alulmérték.
okt. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván addig hittél nekik, amíg azt mutatták, amit szerettél volna, most Hogy Trump jön föl, már nem hiszel. A te dolgod. Egyre valószínűbb Trump győzelme, már országos szinten is átvette a vezetést.
okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A közvéleménykutatások általában pont a demokraták irányába részrehajlóak. Ha ez ebben a ciklusban nem változott, akkor az a csont nélküli Harris győzelem sehol nem lesz.


Ráadásul az előző választásokon ahol Trump, veszített Biden ellen, a korai, illetve levélszavazatoknál volt nagyon nagy hátrányban, és az eddigiek alapján Trump most ott is erős.

[link]

okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek nem veszik figyelembe a tobb millio "csendes" Harris szavazot. Gondolom nem olvassatok az amerikai forumokat, de a legtobb demokrata azt irja h eleteben meg soha nem hivta fel oket egy kutato intezet sem. Plusz a nok az abortusz eltorlese miatt fognak Harrisre szavazni.
okt. 21. 09:26
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
5: "a legtobb demokrata azt irja h eleteben meg soha nem hivta fel oket egy kutato intezet sem." Ez nyilván a republkánusokra is igaz.
okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha Trump nyer az az EU-nak nagy probléma lesz
okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az egesz vilagra karos lesz.
okt. 21. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

#5

A csendes szavazat ugyanúgy igaz a Trump szavazókra is.


A közvéleménykutatók általában néhány ezres mintával dolgoznak, nyilván nem hívnak fel 200 millió szavazót.


Attól, hogy valaki nő, még nem feltétlen támogatja a teljesen szabályozatlan abortuszt. Aki pedig nem csak szalagfímekből tájékozódik, azt is tudja, hogy Trump sem azzal kampányol, hogy betiltaná.

okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Trump megvalasztása egyenlő az ukrajnai háború végével. Az EU-nak pedig hirtelen sokkal nagyobb gondjai lesznek mint a elektromos kocsik meg a kupakok meg a visszavaltos palack🤣🤣🤣🤣🤣
okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!