Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észrevettétek, hogy nagyon...

Észrevettétek, hogy nagyon elszaporodtak a facebook-on az iszlamista, rasszista bejegyzések?

Figyelt kérdés

Nem használtam a facebook-ot évekig, de kimentem Ausztriába, és rálettem szorulva. Nagyon meglepődtem, hogy a muszlimokkal kapcsolatban mennyire sok ellenséges bejegyzést dobott fel a facebook. Évekkel ezelőtt ezért tuti instant ban járt volna. És a legmegdöbbentőbb, hogy rengeteg olyan komment van, ami támogatja ezeket a bejegyzéseket, és egyébként a támogatók vannak hatalmas többségben.


Egyébként próbáltam rájönni, hogy mitől lesz iszlamofób valami. Úgy jöttem rá, hogy itthon is van elvétve rasszista bejegyzés, és mindenféle logika, vagy érv nélkül rávágják, hogy ez rasszista. Kerestem a logikáját ennek a mechanizmusnak, és rájöttem, hogy nincs logika. Erre úgy jöttem rá, hogy valaki egy bidámnak címzett logikus érvelést adott elő, erre a bidám rávágta, hogy ez rasszista, és hogy olvassa el a szerzője még egyszer, és akkor rájön, hogy ez mennyire rasszista. Itt történt a felismerés: ami igazság, azt nem képesek elviselni, mert bennük az igazságnak még csak nyoma sem volt soha. Ugyanígy megy ez az összes beteg, gyűlölködő irányzat terén. Ha az igazságot kimondod, akkor incel, jobber, náci, iszlamofób, stb. vagy A lényeg, hogy ezen esetek során az irányzat képviselői részéről még sosem láttam, hogy elismertek volna bármit is, na és olyan a világon nincs, hogy valakiknek minden egyes esetben mindig igazuk legyen, ők a legnagyobb hazugok.


ma 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Figyi, jelenleg Izrael a barátunk, szóval az arabokat lehet fikázni. A gázai random gyilkosságokat kritikaként felhozni viszont csúnya, tapintatlan dolog.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem iszlamistát akartam írni, hanem iszlamofóbot.
ma 19:22
 4/4 anonim válasza:
Nem vettem észre semmi ilyet.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!