Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor elkezdődött az egész...

Mikor elkezdődött az egész szankciózgatás, akkor az volt a itt a válasz, hogy a nyugat köszöni szépen jól van. Még most is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Én a legelején megmondta, hogy nagy lesz a baj!

Továbbra is így gondolom.

Itt a túlnyomó rész háborúpárti emberek vannak.

Kíváncsi lennék arra, hogy még mindig vakon repültök, vagy már látjátok a tetejét a sz@rlavinának ami folyamatosan közelít felénk?



ma 13:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9

A jelentés azon pontjaival értek egyet, ami azt mutatja hogy nagy a baj.

Amúgy a jelentés lényege is, hogy baj van és megoldásokat keresnek.

A javasolt megoldás...tragédia.

A probléma az, hogy a javasolt megoldás az szinte biztosan csak a problémát mélyíti!

Ez, hogy a nyugat általánosságban rendben van és fejlődik ez egy nagy butaság!

A kérdésemmel csak mérni akartam, hogy egy átlag magyar ember mit lát ezekből, de láthatóan még semmit.

Egy olyan cégnél dolgozok, amelyik rengeteg Európai leányvállalattal rendelkezik és nyilván ezek is sok beszállítóval.

Így hozzám nagyon komoly információk jutnak el, az Európai ipar helyzetéről.

Annyit mondok, hogy jövőre meg fogsz lepődni!


A szavazást következő negyedév végén megismétlem.

Köszönöm mindenkinek a szavazásba való részvételt!

ma 15:14
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10. Kik? Turistákon meg egy-két lecsúszott egyetemistán kívül egyetlen nyugat-európaival nem találkozom itt. Ellenben mondjuk Budapesten minden 3-ik ember valami keleti nyelvet beszél. Nem tudom, hol élsz te...
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Szerintem Moszkvában vagy Péterváron él, csak beszél magyarul is.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!