Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor elkezdődött az egész...

Mikor elkezdődött az egész szankciózgatás, akkor az volt a itt a válasz, hogy a nyugat köszöni szépen jól van. Még most is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Én a legelején megmondta, hogy nagy lesz a baj!

Továbbra is így gondolom.

Itt a túlnyomó rész háborúpárti emberek vannak.

Kíváncsi lennék arra, hogy még mindig vakon repültök, vagy már látjátok a tetejét a sz@rlavinának ami folyamatosan közelít felénk?



ma 13:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, látom hogy nagyon nagy a baj egész Európába érezni lehet hatását.
Látom, hogy baj van, de ez gyorsan megoldódik
Semmilyen problémát nem látok, továbbra is stabil és erős a nyugati gazdaság.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Én azt látom, hogy nem a nyugat, hanem csak Magyarország van bajban és nem kicsit, nagyon!
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Értem. A híreket nem szoktad olvasni, vagy csak hazugságnak tartod?


Lassú agónia, ez vár az Európai Unióra, ha a közösség nem hajt végre jelentős gazdasági reformokat – ezt jósolja Mario Draghi, az Európai Központi Bank volt elnöke, aki hétfőn nyújtotta át az Európai Bizottságnak az EU jövőbeli versenyképességéről szóló jelentését.


Ezt azoktól is kérdezem, akik már szavaztak :)

ma 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
No, megint rothad a nyugat?
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Már a szocializmusban is a nyugat végéről papoltak állandóan.
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Magyarország az az ország, ahol meghal egy vérző beteg, mert órákig nem érkezik mentő hozzá, több száz csecsemőt nem tudnak elhelyezni, többen hallnak meg az országban, mint születnek és, akinek nem ment el az összes esze, az is tervezi, hogy lelép az országból. Olyan gazdasági adataink vannak, amiket idejét sem tudom, látott-e valaha is az ország, de a nyugat, igen, a nyugattal kell foglalkozni. Csak azt nem tudom, hogy, ha mindenki a nyugattal foglalkozik, ki oldja meg a mi problémáinkat?!
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
4. Sőt, már jóval előtte. A nyugat hanyatlása évszázados toposz. Oszt mégse hanyatlott le, olyannyira nem, hogy az elmúlt években soha nem látott mértékben emigráltak nyugatra Magyarországról.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem. A híreket szoktátok olvasni, vagy csak hazugságnak tartjátok?


Lassú agónia, ez vár az Európai Unióra, ha a közösség nem hajt végre jelentős gazdasági reformokat – ezt jósolja Mario Draghi, az Európai Központi Bank volt elnöke, aki hétfőn nyújtotta át az Európai Bizottságnak az EU jövőbeli versenyképességéről szóló jelentését.



Ezt azoktól is kérdezem, akik már szavaztak :)

ma 14:31
 8/13 A kérdező kommentje:
ma 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Úgy gondolom, hogy a Nyugat általánosságban rendben van és fejlődik.

Néha vannak kicsit nehezebb időszakok, de akkor is folyamatos a fejlődés.

Draghinak igaza van. A Fideszesek nagyon szeretik őt idézni mostanában, de láthatóan valójában nem olvasták el a jelentését. Ugyanis pont azokkal a lépésekkel akarja növelni a versenyképességet, amik Orbán szerint minden rossz okozói.

Tehát Draghinak igaza van, és bizonyos reformokra szükség van ahhoz, hogy Európa jó helyzetben maradjon. De ebből nem következik, hogy Orbánnak igaza van, sőt a jelentéséből pont az következik, hogy a versenyképesség fenntartásához teljesen más lépések kellenek, mint amiket a Magyar kormány akar.


És igen, szoktam híreket olvasni. Csak többnyire nem a Magyar oldalakon. Természetesen olyan oldalakat nem olvasok, amik mögött Magyar állami támogatás áll, a Magyar közmédiát pedig pláne nem.

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

"az elmúlt években soha nem látott mértékben emigráltak nyugatra Magyarországról.'


Csak azt hallgatod el rendkívül ügyesen, hogy ez fordítva is igaz.


Az elmúlt években soha nem látott mértékben emigráltak nyugatról Magyarországra.

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!