Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna NATO tagsága most már...

Ukrajna NATO tagsága most már biztos?

Figyelt kérdés

okt. 17. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ukrajna létezése sem biztos.
okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem.
okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Remélem nem!

Háborúban álló ország amúgy sem lehet elvileg addig tag ameddig zajlik az egész...

okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Az a biztos hogy nem. Vagy elfoglalják az egészet.
okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Én csak azért remélem, hogy egyszer NATO tagok lesznek, mert, ha azt 0rbán szavazná meg, nagyon szivesen megnézném az itt kommentelők többségének az arcát.
okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Azt kívánni, hogy Orbán szavazza meg, nem tudom, hogy jó vagy rossz kívánság. Ukrajna elvileg 2030 körül jöhetne a NATO-ba. Azt feltételezve, hogy a háborúnak pár éven belül vége lesz, és Ukrajna teljesíti az egy lépcsős csatlakozási folyamatot, (ami Ukrajna helyzete miatt lett 1 lépcsős). Szerintem még a fideszesek is benne lennének, hogy Orbán szavazza meg a csatlakozást, mert még jelentene nekik minimum 2 választási győzelmet.
okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyit megér. Ez az ország teljesen megőrült, minden tekintetben.
okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Itt mindenki hülye? A háború lényege a nato csatlakozás volt. Miért hagynák az oroszok? Az a lényeg, hogy ne legyen nato tag. Erre az a megoldás, hogy az lesz? A békefeltétel? Így lesz béke? Akkor 3. Vh is lehet, nemhogy béke.
okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy itt? Kérem, itt mindenki.
okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!