Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Strasbourgi vitán Orbán...

Strasbourgi vitán Orbán nyilvánosság elé tárta, hogy a nyugati országoknak is bőven van orosz kapcsolataik. (olaj, adófizetés) Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nem ez az egyetlen olyan szembesítés, ami hallható Orbán beszédében.

Abban is igaza van, hogy az EU-ban akkor vagy haver és jó, ha baloldali vagy, de ha jobboldali, akkor senki vagy.Ezt is elmondta. Meg is tapsolták folyamatosan.


Elszörnyűködve hallgattam és közben azon gondolkoztam, hogy csessze meg, Orbánnak lesz mégis csak igaza? Iszonyat értelmesen beszél, mindenre emlékszik, tudja kivel mi van, melyik országban mi történik.

Kár, hogy a baloldalon ilyen politikus nincsen.


Magyar Péter is képes lesz ilyen szintű politizálásra? MP szimpatizáns vagyok (voltam..?) de most láttam a különbséget. Nem tudom, mi csodát várjak majd el M.P-től.


Orbán viszont lerántotta a leplet az ottani baloldali politikusokról. Senki sem korrekt, ez már biztos.


A kérdsésem költői, nincs konkrét oka. Inkább csak elmélkedés.



okt. 11. 11:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
És attól, hogy másoknak is vannak külkapcsolataik, attól Magyarországon kevesebb közpénzt lopnak el? Megy a mellébeszélés ezerrel...
okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

"Orbán viszont lerántotta a leplet az ottani baloldali politikusokról"


Igen? És OV milyen jogon avatkozik be más országok szuverenitásába? ;-)


OV-nak nem az a dolga, hogy más országok baloldali politikusairól rántsa le a leplet, hanem hogy 1. Visszaállítása a jogállamot Magyarországon 2. Lobbizzon az EU pénzekért és azt a nemzet javára fordítsa. 3. Kezdje el az ország felzárkóztatását az EU életszínvonalhoz.

okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

7# re is tudod, hogy ez a barom DIREKT ferditett, kiemelt random dolgokat, amihez amúgy semmi köze, és amiknek semmi köze a magyar demokráciát nézve!

Látod, pont ez a baj.

Ha egy nyugati európai ország ilyet, vagy különb dolgokat csinál, az a barom ott ül és hallgat, sőt a végén még meg is tapsolja!!

okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

13. - na ez a gond veletek, tényeket mondott, a valóságot, nektek ez a ferdítés.

Nem rendeleti kormányzás van demokrácia helyett, nem hozta be a kínaiakat (rendőröket is), oroszokat, egyéb keleti vendégmunkásokat, nem lopták el az eu pénzeket....!?

A hazugságokra, propagandára mondjátok hogy igazság és szentül meg vagytok győződve hogy az az igazság, mintha nem zárnának be korházi osztályok, posták, vasútvonalak...

okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez úgy van hogy Orbán, mindenről is beszélt, elég ideges volt lehetett látni rajta. Szembe jött a valóság neki. Igen oroszok máshol is vannak, csak nem olyan szorosan kötődnek hozzájuk mint a fidesz.
okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Te hiszel Orbánnak?🐑
okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

13: nem nagyon kell foglalkozni azzal aki NAFO-s linket osztogat.

mellesleg mondja ezt az a képviselő, akinek a pártja otthon 5%-on áll?

bírom amikor a bukottak vergődnek.

és ilyen cikkek vannak a párttársáról?

"Nyilvános vécét nyalogatott a német Szabad Demokrata Párt egyik jelöltje"

[link]


a németek inkább foglalkozzanak vw és merci gyáruk miért is zár be...

okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!