Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Strasbourgi vitán Orbán...

Strasbourgi vitán Orbán nyilvánosság elé tárta, hogy a nyugati országoknak is bőven van orosz kapcsolataik. (olaj, adófizetés) Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nem ez az egyetlen olyan szembesítés, ami hallható Orbán beszédében.

Abban is igaza van, hogy az EU-ban akkor vagy haver és jó, ha baloldali vagy, de ha jobboldali, akkor senki vagy.Ezt is elmondta. Meg is tapsolták folyamatosan.


Elszörnyűködve hallgattam és közben azon gondolkoztam, hogy csessze meg, Orbánnak lesz mégis csak igaza? Iszonyat értelmesen beszél, mindenre emlékszik, tudja kivel mi van, melyik országban mi történik.

Kár, hogy a baloldalon ilyen politikus nincsen.


Magyar Péter is képes lesz ilyen szintű politizálásra? MP szimpatizáns vagyok (voltam..?) de most láttam a különbséget. Nem tudom, mi csodát várjak majd el M.P-től.


Orbán viszont lerántotta a leplet az ottani baloldali politikusokról. Senki sem korrekt, ez már biztos.


A kérdsésem költői, nincs konkrét oka. Inkább csak elmélkedés.



okt. 11. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Azt leszámitva, hogy bemondott valami pletykát, amiért Magyarországon, még ügyészségi eljárás sem indul, semmiféle adatot sem tárt a nyilvánosság elé.
okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Jól látod kedves kérdező, ott megy a tipikus bort iszik, vizet prédikál esete, ráadásul az egész EP és főleg a bizottság olyan korrupt, hogy csak zörög.
okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
MP eddig csak hazugságokat meg botrányokat produkált. Soha nem lesz Orbánnal egy szinten.
okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

"Abban is igaza van, hogy az EU-ban akkor vagy haver és jó, ha baloldali vagy, de ha jobboldali, akkor senki vagy.Ezt is elmondta. Meg is tapsolták folyamatosan."


Nekem az a szembesítés tetszett, mikor elkezdték felsorolni Orbán frakciójából azokat az országokat, akik Magyarország EU-s csatlakozása ellen szavaztak és azután is pont azokat az EU-s folyamatokat, forráselosztást és működést kritizálták, amiből Magyarország kifejezetten hasznot húzott az elmúlt 20 évben. És ebben benne van az a szembesítés is, hogy Orbán most pont azokat kritizálja, akik viszont befogadták és évtizedes türelemmel voltak felé (főleg Merkel idején).

okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

"Iszonyat értelmesen beszél, mindenre emlékszik"


Ja, csak épp se a covidra, se a háború, se az infláció kezdetére nem emlékszik már, hogy mikor volt.

[link]

okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Eu egy libsi vezetésű kupleráj madame:ursula, fizetett cédák a libsi képviselők
okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos tényleg vannak gondok nyugaton, az eu-ban is.

De láthatóan nem vagy képben, hogy nálunk milyen gondok vannak.

Parancsolj:

[link]

okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6, és ebbe a kuplerájba küldi ki 0rbán az embereit, hogy minden egyes minket is érintő döntésnél képsviseljék az országot és jelen pillanatban 100%-os szavazati joggal rendelkezvén szólunk bele a minket is érintő ügyekbe!
okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

És mégis...egyetlen EU-s ország vezetői sem járulnak Vologya cár elé havi rendszerességgel, hogy beszámoljanak az atyuskának és meghallgassák a további prancsokat.


Hát így van ez.

okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Jó lenne végre szövetségi rendszert választani, nem össze vissza hajbókolni aztán széllel szembe köpni.

Nekünk meg kínai kapcsolataink vannak. És? Mi a helyzet a mutyikkal meg a jogállamisággal? Arról beszélj, ne a külkapcsolatokról! Mi is a bajunk nekünk az EU-val? Nem ad pénzt mutyira? Brühühü...

okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!