Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a nagy palesztin izrael...

Mi ez a nagy palesztin izrael hiszti?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok túl egyszerű, de a palesztinok a támadófelek most, akkor miért tánogatja őket egy csomó ember?

okt. 3. 04:32
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
#30 Én értem, csak a kérdésem legfőképp arra irányult, hogy mi ez az egyoldaló támogatás, meg egyáltalán mi értelme ennek. Speciel mivel én egyik néppel sem szimpatizálok így nem drukkolok tényleg semelyiknek részemről bármelyiküké lehet az igazság attól nekem nem lesz olcsóbb a felvágott a boltban.
tegnapelőtt 19:54
 32/32 anonim ***** válasza:
Pedig de, olcsóbb lesz. Energiaár mindenre kihat. Irán nyomott mostanság párszáz ballisztikus rakétát. Irán olajexportja egy picike szigeten keresztül történik. Azt lebombázzák, akkor csókolom az olajáraknak, ott azonnal nőnének az árak. A szoros lezárása pedig bosszúból katasztrófa lenne. Az a szerencse, hogy Ázsiába mennek a hajók onnan, szóval Irán ezt nem teheti meg, mert a szövetségeseit tenné taccsra, vagyis Kínát.
tegnapelőtt 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!