Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet még ezek után is a...

Hogy lehet még ezek után is a Hamászt támogatni?

Figyelt kérdés

A Palesztin Hatóság is megerősítette, hogy ezek a terroristák ellopja a gázai lakosságnak szánt segélyeket. Ezek után hogy tudja valaki komoly arccal szabadságharcosoknak nevezni őket?


Forrás: [link]



tegnap 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt kérdezem ÉN is: miért támogatja az európai unió a hamasz terror szervezetet?


UNIÓS EURÓK A HAMÁSZ ZSEBÉBEN? AZ EURÓPAI BIZOTTSÁG NEM TALÁLTA ŐKET, AZ ENSZ-NEK ADOTT PÉNZZEL VISZONT LEHETNEK MÉG GONDOK"


[link]

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Népirtás során minden jóérzésű ember az áldozatokat támogatja, azok pedig a palesztinok.
tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

#21:03

Majd ha a te kislányodat erőszakolja meg 10 palesztin aztán az összetört testét hajigálják fel a platós furgonra akkor is mondd ezt, hogy szegény palesztinok

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
#3 Még ha igaz is lenne, népirtásra ez akkor sem indok.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs szó Izraelről. Itt a Hamaszról és az Al-Kasszam terroristákról van szó, akik ellopják az ételt és segélyt a palesztin civilektől és az egyéb bandákról, amik nincsenek megnevezve, de azok a Iszlám Dzihadisták és az Al-Aksza csoport vagy a Dzsihád Brigád. Ez a 4 legnagyobb terrorszervezet Gázában (jelenleg). A civilek így duplán az áldozatok, mert ezek a csoportok is Gázában kihasználják vagy kirabolják a lakosokat.

Volt erre ötlet, hogyan kéne kiküszöbölni, hogy ezek a csoportok ellopják a segélyt, de túl nagy palesztin civil áldozattal járt volna, szóval elvetették az ötletet.

tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A népírtó izrael már nem csak palesztinokat, hanem libanoni civileket gyilkol, köztük gyerekeket. Hogy megfordítsam a #3-as válaszoló aljas populizmusát, mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy miskolci panelházak pincéjében húzódott meg egy hezbollah vezető, és ezért az izraeli légierő lerombolta az egész házat, benne az összes civillel, köztük a te családoddal?
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#22:11 #22:10

Ott hibás a logikátok, hogy a hezbollah meg hamasz az nem egy szervezet, ahova nehéz bekerülni és ők a civilektől függetlenül gyilkolásszák a zsidókat, hanem egy eszmerendszer, egy szellemiség amit nem lehet eltörölni. És a palesztinok lakta területek ilyen embereket nevelnek ki akik végül megerőszakolják a kislányokat és a testeket zsákként feldobálják a platóra... Kis mesevilágban éltek, de a az a hely egy darázsfészek. A 6 éves kisfiú AK-val a kezében kiugrik a sarkon és tüzet nyit allah dicsőségéért meg ilyenek... Olyanok mint a tálibok, csak másban hisznek.

Ezért hiba párhuzamot vonni köztünk, hogy mi lenne ha mondjuk egy európai városban bujkálnának meg stb, mert itt egész európában szervezetten üldözik az ilyen szélsőségeseket, libannonban meg tárt karokkal várják és bujtatják őket.


Hagy kérdezzek vissza: Ha nektek a kislányotokat megerőszakolná és az élettelen testét zsákként hajigálnák az arabok, akkor nem dobnál bombát arra a lakótömbre ahol tudod hogy ott rejtőznek akik tették és hasonló arabok lakják, de mondjuk éppen ők nem vettek benne részt ezért úgymondd civilek??? Megbocsátanál nekik és hagynád őket békén, hátha pár év múlva a másik kislányoddal is ezt teszik?

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy Orbánt is istenítik itthon, meg ahogy Trumpot aki kutyaevő emigránsokról zagyvál a jelölti vitán. A plebejusok akiknél a néphatalom van irracionálisak, és imádják ezek az őrülteket.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 értem én, hogy egyszerűbb arra reagálnod amit nem írtam, és direkt csinálod, de a rend kedvéért leírom újra: én libanoniakról beszéltem, nem palesztinokról, mivel épp őket gyilkolta izrael, mert történetesen rosszkor rossz helyen voltak. Libanoni embereket pedig ismerek személyesen, szóval engem biztos nem fogsz a rasszista hülyeségeiddel meggyőzni. Amúgy pl. a Műegyetem rektora is libanoni.


És az, hogy folyamatosan egy személyes érzelmi érintettség miatti bosszúvágy képével próbálsz érvelni csak azt mutatja, hogy morálisan egy ősember szintjén vagy. Civilizált társadalmakban nem a bosszú vezérli a döntéseket, nem véletlen, hogy a gyilkost nem az áldozat családja ítéli el.

tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#23:24

Jólvan..... neked meg a kislányodat várja a hamasz

tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!