Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a nagy palesztin izrael...

Mi ez a nagy palesztin izrael hiszti?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok túl egyszerű, de a palesztinok a támadófelek most, akkor miért tánogatja őket egy csomó ember?

okt. 3. 04:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én a 11-es vagyok, és a 19-es (és ez). A többit nem én írtam, csak kisegítettem az illetőt, mert értettem mire gondol, csak nem tudta leírni helyesen. Ráadásul ez nem új doktrina, 2006-ban fogadták el, pont a libanoni háború miatt. Bár amúgy mindig is az aránytalan válaszokat részesítették előnybe, hivatalos stratégia ide vagy oda.
tegnapelőtt 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

#21

Hol van leirva szerinted ez a "doktrina"?

Természetesen nincs semmi ilyesmi.

tegnapelőtt 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
52%
Akár le van írva, akár nincs, Izrael mindig eszerint cselekszik. Mintha a szomszédod pofonvágna téged, mire te megölöd és feldarabolod a szomszédot, kiirtod az egész családját és felgyújtod a házát - nagyjából ennyire arányosak az izraeli reakciók.
tegnapelőtt 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

23

Tudod mit? Van egy javaslatom. A szomszédom ne vágjon engem pofon, és akkor semmi további nem történik.

tegnapelőtt 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
2-es Izrael nem öl civileket. Túl sok széljobber oldalt nézel
tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25 [link]

És ezt az Izrael irányába szélsőségesen elfogult "köz"média írja.

tegnapelőtt 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Oké én értem az itt felhozott érveket, de kit érdekel annyira hogy legyen ideje minden eseményt követni, meg drukkolni az egyik oldalnak, és ezen vitázni hogy nem te vagy a f*sz, nem mert te. Engem se a zsidók, se az arabok nem izgatnak és egyiknek se drukkolok.
tegnapelőtt 19:28
 28/32 anonim ***** válasza:
Mert a nagyon jól tájékozott, kritikusan gondolkodó felvilágosult fiatalok úgy nyalják be a propagandát mintha kötelező lenne.
tegnapelőtt 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
#28 És melyik oldal propagandáját nem szabad bevenni?
tegnapelőtt 19:40
 30/32 anonim ***** válasza:

#29


Egyikét sem. Valahol középen van az igazság. Aki szellemileg magasabb szinten van mint egy 14 éves, az azért már tudhatná hogy nincs olyan háború ahol van egy oldal ami csupa jó, meg van egy oldal ami csupa rossz.

Abba valahogy senki nem gondol bele hogy a Palesztinoknak is lehetne egy egész szép kis virágzó országuk, ha nem arra költekeznének folyamat hogy Izraelt elpusztítsák.

tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!