Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sokan azt gondolják az Izrael-...

Sokan azt gondolják az Izrael-Irán konfliktusból lesz a 3.világháború. Mit gondoltok miért?

Figyelt kérdés
tegnap 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Az ukrán-ruszkira is ezt mondták 3 évvel ezelőtt, ha kitörne...


egyébként, ugyanazon okból kifolyólag, mint Ukrajnát. Iránt a ruszki támogatja, Izraelt, meg az ősellenségünk. Innentől nem nehéz továbbgondolni, hogy ez gyakorlatilag egy új front. Ha ez tartósabb katonai konfliktus lesz, én kimerem jelenteni, hogy a 3. VH elkezdődött és a ruszki kezdte.

tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, sokan úgy csinálnak mintha eddig nem lettek volna nagyobb háborúk....
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert ha az USA nyíltan beavatkozik azt az iráni terroristák+oroszország nyílt hadüzenetnek tekinti.
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Magyarul akkor már beavatkoznak a nagyhatalmak is?
tegnap 20:42
 5/9 PMC Wagner ***** válasza:
Ha beavatkoznak akkor érdekes lessz mert szerintem akkor Kína lehet nekiugrik Taiwannak
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

"Mert ha az USA nyíltan beavatkozik"

Az USA már nyíltan beavatkozott, hiszen közvetlenül amerikai, brit, francia gépekkel lőtték Yement is és amerikai vadászok segítettek leszedni az iráni rakétákat is a múltkori csapásban. Az USA jelentős katonai állománnyal van jelen a térségben és aktívan segédkeznek izraelnek gyakorlatilag mindenben, éppen csak gyalogságot nem biztosítanak izraelnek.

tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a választások előtt most elég óvatos az USA. Nagy konfliktusba nem nagyon akarnak beleavatkozni, persze a szükség nagy úr. Ezért is nyomul Izrael minden irányba, mert nem tartja az USA szoros pórázon, meg Netanjahu is menteni akarja a megmaradt renoméját.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 a választások után is attol függ beszállnak e vagy békére törekednek hogy ki lesz az elnök a szakértők legalábbis ezt gondolják
tegnap 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Izrael 2000 éve háborúzik. Nem lesz belőle 3. Vh
ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!