Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Kamala Harrist választják...

Ha Kamala Harrist választják meg az Egyesült Államok első női elnökének, az egyben egyfajta irányváltást is jelentene a demokrata pártban?

Figyelt kérdés
Biden inkább egy konzervatívabb vonalat képviselt, Kamalat meg mondjuk Bernie Sandershez tudnám hasonlítani ismerve a terveit. Bérlakásépítés, segítségnyújtás gyerekes családoknak, adókedvezmények, stb.

tegnapelőtt 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, full woke lesz minden, ugyanis ezt ígérte Kamala Harris. Alig várom, hogy még hülyébbek legyenek odaát :)
tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a woke-ot is csak jobboldali médiában hallottam pár inceltől. Megnéztem eddig vagy 10 Harris kampánybeszédet, érdekes mód sehol nem jótt elő.
tegnapelőtt 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

2#

Azért, mert te is woke lehesz.


Harris lmbtq aktivista egyben.Mire lehet tőle számítani?

Még több homo meg transzi propagandára, pátyolgatásra.


A bérlakást meg a migránsoknak építettné.

tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

#3

Mondd, ez a vók itt van velünk a szobában is?

tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

A hármassal egészen biztosan. :D Jobban tenné, ha vigyázna, mert ha nem figyel, lerohanják a transzik, és két perc alatt átműtik.

Egyébként én Bernie Sanderst támogatom, és nagyon sajnálom, ahogy kitoltak vele. Ha 2016-ban nem fúrja meg az idióta demokrata pártelit, Trump sosem kerül hatalomra.

tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

2: tessék, Google: Kamala Harris Woke -> https://www.youtube.com/watch?v=53A6wcgbxEM


Egy a sok közül.

tegnapelőtt 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es, Te melyik bolygón élsz?! :)
tegnap 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!