Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért próbálják ráfogni a...

Miért próbálják ráfogni a demokratákra, hogy mennyire woke-ok, miközben az összes kampányukon amerikai zászlókat meg kék színt lehet látni?

Figyelt kérdés
A DNC-n is ugyanez volt. Egy darab LMBTQ zászló sem volt. Mitől félnek akkor annyian? Elég ijesztő, amit a republikánusokok mondanak.

szept. 13. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Kampány van.

Ilyenkor kevésbé mutatják magukat annak.

szept. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Talán kicsit mélyebbre kéne látni, nem a zászlókat nézni.
szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
hát nem is tudom. pl. az alapján, amiket mondanak?
szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Keress rá, "Kamala Harris woke", meg fogod találni az interjút, amikor azt mondja, hogy nem lehet nem eléggé woke-nak lenni és azon fognak dolgozni hogy mindenki woke legyen!
szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
A demokraták nyíltan be álltak az LMBTQ mozgalom mögé, majd a BLM mögé, nyíltan bevándorlás pártiak, komolyan milyen érvek kellenek még?
szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a bevándorlás kicsit más téma ott mint Európában.
szept. 13. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
#5 ezt mintha egy 16 éves kölök írta volna
szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

#7

Én 16 éves vagyok és kikérem magamnak, hogy ilyen hülyeségeket lennék csak képes leírni pusztán a koromból adódóan xd

szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!