Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak nekem van-e olyan érzésem...

Csak nekem van-e olyan érzésem, hogy Trump saját maga ellen szervezi a merényleteket?

Figyelt kérdés
Egyrészt gyanús, ha a merényletekben jelentéktelen, de látványos sérülés keletkezik. Másrészt akiknek közvetlenül érdekében állna eltenni láb alól, azoknak lenne pénzük szuperprofi bérgyilkosokra is.

szept. 18. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Nyilvánvaló, hogy "önbetörés".
Mindenesetre gyanús a dolog.
Kizárt, Ő egy valódi áldozat.
25 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába könnyebb merényletet tervezni, mert mindenkinél száz tonna fegyver lapul.
szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Á dehogy, teljesen véletlenül volt ott most is egy tv stáb 😂
szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Nekem is ez volt a fejemben, s az a baj, hogy ezek a politikai manőverek elég veszélyesek egy kampány során. Trump eddig is a manipulálható emberek alapösztöneire ment rá. Vagy elég csak megnézni a GYIK-on feltett kérdések nagy részét július 14-én. Sokan elhitték, sőt Trump is elhitte, hogy ezt a választást megnyerte.


Pár hete nem nagyon talál fogást Harrisen, a vitán is csúnyán elvérzett, plusz tegyük hozzá, itt nem sérült meg senki, mindenki biztonságban volt. Trump nem is volt a közelben.

szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Az első biztos, hogy nem. Ott pár centin múlott az élete.

A második kérdőjeles.

szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

#2

Gyanús, mint krematórium büféjében a hamubasült pogácsa.


"Miért filmezte az MSNBC Trumpot a golfpályáján, pillanatokkal a lövöldözés előtt?

Honnan tudták, hogy ott kell lenniük?

Ki mondta nekik?


Ne feledjük, hogy a CNN a Butler-gyűlésig nem is közvetítette élőben soha Trump gyűlését.


Furcsa, hogy a baloldali média minden alkalommal ott van? "

szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első merényletnél ha pár centivel mellé lő a merénylő Trump meghal, ezt senki se vállalná be.
szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
És aki meghalt szerencsétlen az első merényletnél az is csak statiszta volt mi?
szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem az gyanús, hogy miért akarnak ennyien rálőni valakire. Attól, mert eltérnek a véleményeink a politikában, erőszaknak nincs helye.


Viszont Trump mindent megtett az elmúlt években, hogy egymásnak ugrassza az amerikaiakat. Nem tett semmit azért, hogy a fegyverhasználatot korlátozza. Így részben ő is hibás szerintem. Kicsit visszanyalt a fagyi.

szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ez a legújabb balos propaganda, te meg itt próbálod terjeszteni . Ennyi.
szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az gyanús, hogy miért akarnak ennyien rálőni valakire."

Miután évek óta démonizálja a túlsúlyban lévő demokrata sajtó, nem csoda hogy valami agyament fejében kialakuljon egyfajta "szent" küldetéstudat. Ficonál is ez volt, a média hatására gondolta úgy a merénylő, hogy neki cselekedni kell. Trump első merényleténél szerintem még a titkosszolgálat is benne volt, még ha nem is szervezőként, de néma cinkosként mindenképp. Elég sok erre utaló jel van rá, nem is tudom lezárult-e már a vizsgálat.

szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!