Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek határzárat hirdettek...

A németek határzárat hirdettek ki, nekik is fog menni a sok millió eurós büntetés mint nekünk?

Figyelt kérdés
szept. 16. 10:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

9, nem, de, mivel rendszeresen járok Németországba, több okból is, ezért pontosan tudom, hogy ez mennyire "probléma" is a valóságban, vagy, hogy egy réteget leszámitva, hány embert is érdekel ez valójában.


Ajánlanám azoknak is, hogy üljenek fel egy járműre és nézzék meg maguknak, hogy milyen is ez, akik most a fotelben ülve kritizálják -mellesleg nézzenek rá a saját hazájukra is-.

szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%

7.


Szerintem ezután a baki után nem nagyon érdekel senkit a friss infó tőled. 🤡


Már látom, hogy arról, hogy a német rendőrök kiszedték az ezer éves, szakadt, dinnyés merciben drogosan vezető fekát lesz az, hogy az old timerrel járó német mérnök megállt és jelezte a rendőröknek, hogy nem ég a hátsó lámpájuk 🤡🤡🤡

szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

1. A nem határzár van, hanem határellenőrzés a belső schengeni határokon.

2. Nem minden gépjárművet ellenőriznek, hanem csak a teherautókat.

3. Erre a Schengeni szerződés lehetőséget ad minden Schengen tag államnak 6 hónap időtartamra.

4. Magyarország nem azért kapott büntetés, mert bevezette volna a határellenőrzést a belső schengeni határain, mert ilyen nem is volt. Hanem azért mert nem tartotta be az EU jogszabályait a menekültekkel való bánásmód terén.

szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

12, én leirom a tapasztalataimat, akkor is, ha senkit sem érdekel.

Az én csőrömet akkor is bssz, hogy itt mindenki olyan fennhangon irja le és oktatja ki Németországot és a bevándorló politikáját, ha ki is tiltanak innen.

Annak ellenére, hogy milyen lejáratás folyik a magyar médiában Németország ellen, lassan több magyar dolgozik itt, mint otthon. És ez valahogy senkit sem érdekel, csak épp az, hogy mikor, lépem át a határt. De nyugi, a héten is jövök és el fogom mondani, akár érdekel, akár nem.

szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%

"lassan több magyar dolgozik itt, mint otthon"


Te jó nagy kamukáze pilóta vagy.

szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem, sajnos nem tudok repülni, annyi pénzem még itt sincs, hogy elvégezzek egy pilótatanfolyamot. Bár, ahogy hallom, otthon már fizetnek is érte.
szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Itthon mindenért fizetnek, ez nem Németország.
szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én a minap vettem pogácsát egy pékségben, az egészen biztosan nekem került pénzembe. Egy fillért sem kaptam érte.
szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
14: én kíváncsian várom.
szept. 16. 11:30
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes, ne is engedjen be senkit aki nem odavaló.


De a magyar kormány se engedjen be ruszki kémeket meg kínaiakat pénzért.

szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!