Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin a Szovjetuniót akarja...

Putyin a Szovjetuniót akarja visszaállítani és erre mik a bizonyítékok?

Figyelt kérdés

aug. 28. 18:33
1 2 3
 21/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Kürasszír


A nagybetűzés a virtuális üvöltözés jele.


Most ezen a héten vagy az időjárás szar nálad, vagy más, de a lényeg, hogy nagyon ki vagy, idegileg.

aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kürasszír ***** válasza:
35%

# 21


EZT MIVEL MAGYARÁZOD?


IDÉZLEK: "Amikor az Osztrák-Magyar Monarchia létezett, akkor volt olyan, hogy Szovjetunió ? Tudomásom szerint nem." ÉS: "Szovjetunió az 1922. december 30.-ától van, addig az Osztrák-Magyar Monarchiának meg 1918. november 11.-én vetettek véget."


Én ilyet nem állítottam Te viszont azt a látszatod kelted rólam, hogy egy tájékozatlan, ostoba, műveletlen tökfej vagyok, akit fel kell világosítani, hogy a Monarchia és a Szovjetunió nem egyszerre létezett.

aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
70%
Én nem mondtam semmi ilyent, hogy hülye vagy, csak annyit, hogy az írkálásod nem kerek.
aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 kürasszír ***** válasza:
51%

# 23


Mi nem kerek?


ÉN EZT ÍRTAM: "Putyin viszont azt is állította, hogy ukrán nép, nyelv és kultúra nem létezik, ők megtévesztett oroszok, akiket a mindenkori "gonosz nyugat", elsőként az Osztrák-Magyar Monarchia machinált abba a hitbe, hogy ők ukránok, nem pedig oroszok."


ERRE A TE VÁLASZOD: "Amikor az Osztrák-Magyar Monarchia létezett, akkor volt olyan, hogy Szovjetunió ? Tudomásom szerint nem. Szovjetunió az 1922. december 30.-ától van, addig az Osztrák-Magyar Monarchiának meg 1918. november 11.-én vetettek véget."


HOGY JÖN IDE A SZOVJETUNIÓ???????????


Ember, semmi köze sincs a válaszodnak az állításomhoz!

aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Nincs kedvem veszekedni, meg hadakozni.


Elnézést kérek, hogy rosszul értelmeztem egy - két dolgot.


Béke.

aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 kürasszír ***** válasza:
67%

# 25


Rendben.


Sajnálom, ha túlreagáltam Én is elnézést kérek.

aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Kürasszír 8-as válasza, és a 10-es válaszoló


Az, hogy van-e ukrán, vagy nincs, az az orosz politika hangulatváltakozása.


Volt idő, hogy testvérnépként beszéltek róluk.


Másszor teljes tagadásban vannak.


Legutóbb meg azzal rukkoltak elő, hogy az Orosz Hadsereg új toborzófilmecskéjében őket is jegyzik, mint sokadik nép / nemzetiség.



https://www.youtube.com/watch?v=OzeugwGHSQI

aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ukránok szerint orosz nincs, csak hetvenezer nemzetiség. Akik ebben a háborúban csak eleshetnek, mert öket viszik el 18 évesen katonának. Ameddig a türelem tart, addig teheti Putyin.
szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!