Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin a Szovjetuniót akarja...

Putyin a Szovjetuniót akarja visszaállítani és erre mik a bizonyítékok?

Figyelt kérdés

aug. 28. 18:33
1 2 3
 11/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
70%

Kürasszír


Amikor az Osztrák-Magyar Monarchia létezett, akkor volt olyan, hogy Szovjetunió ?


Tudomásom szerint nem.

aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

kürasszír már az újféle ukrán történelem szerint él.

ha érdekel ez a törikönyv vedd fel vele a kapcsolatot a trollközpontban biztos van pár ilyen történelemkönyv.

aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# Kürasszír


Szovjetunió az 1922. december 30.-ától van, addig az Osztrák-Magyar Monarchiának meg 1918. november 11.-én vetettek véget.

aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Kérdező


Maga az Euronews írta meg, hogy amennyiben Oroszország győz Ukrajnában, azzal véglegesen szakítanak a szovjet államrenddel, és visszatérnek a történelmi cári, egyközpontú, birodalmi szisztémához, amiben nincsenek etnikai alapú tagköztársaságok.


[link]



Az Euronews teljesen az Európai Unió által finanszírozott médiaorgánum.


Csak hát a Cári Oroszországgal nem lehet úgy riogatni, mint a Szovjetunióval.

aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14-es

Szomorú ,hogy elakarják hagyni a kommunizmust teljesen ;(

aug. 30. 18:20
 16/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Kérdező


A kommunizmus az a Múltat végképp eltörölni hozzáállást jelentette. Magyarul szólva a régi templomok eldózerolását, a cári korszakhoz köthető emlékmű rombolást, sírgyalázást, és hasonlókat.


Én az ilyent mérhetetlen butaságnak tartom.


Jobban is áll a cári, meg az ortodox szisztéma az oroszoknak.

aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
aug. 30. 19:41
 18/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Sztálin zsarnoki, és kegyetlen módon kormányzott, őalatta is történt egy - két emlékmű rombolás, azonban belátta, hogy ez rövid úton a nép demoralizálódásához vezet, ezért Sztálin elővette, leporoltatta, és népszerűsítette az orosz történelmet, és nemzeti érzést.


Sztálinnak Nagy Péter, meg Rettegett Iván voltak a kedvenc uralkodói. Alekszandr Nyevszkij, és Dmitrij Donszkoj középkori orosz uralkodókig is visszavezette az orosz nemzettudatot.


[link]



A közelmúltat illetően még Nahimov admirálisról is forgattatott történelmi filmet.

aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 10-es válaszoló


Az ilyent azt szélkakasnak nevezik.


Meg proli, és populista stílusú politizálásnak.

aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 kürasszír ***** válasza:
0%

# 11


IDÉZLEK: "Amikor az Osztrák-Magyar Monarchia létezett, akkor volt olyan, hogy Szovjetunió ? Tudomásom szerint nem." ÉS: "Szovjetunió az 1922. december 30.-ától van, addig az Osztrák-Magyar Monarchiának meg 1918. november 11.-én vetettek véget."


HOL ÁLLÍTOTTAM ÉN OLYAT, HOGY A SZOVJETUNIÓ ÉS AZ OSZTRÁK-MAGYAR MONARCHIA EGYSZERRE LÉTEZETT?


Ja, sehol, szokás szerint hazudtál!


Gratulálok!

aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!