Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kamala Harris veresége végső...

Kamala Harris veresége végső bizonyítéka lesz annak hogy az USA-ban nem lehet elnökválasztást nyerni női jelölttel?

Figyelt kérdés
Hillary Clinton tapasztalt jelölt volt, de még neki sem jött össze. Kamala Harris most rendesen kapja a mainstream média hátszelet, de ettől még teljesen alkalmatlan és kb ledolgozhatatlan a hátránya Trumppal szemben.

aug. 27. 09:45
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Azért tényleg kár, hogy ennyire le van nálunk butítva a történelemoktatás.
aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
0%
Nagy lesz majd a sírás, ha Kamala megnyeri a választásokat, már pedig meg is fogja nyerni.
aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
68%

32: csak nehogy azon legyen a sírás hogy a nyugati mainstream szerint kamala vezet most aztán még se ő lesz :D

mire jó ez a jósolgatás?

aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
28%

#24: "honnan veszed, hogy nem alkalmas? Államügyész volt San Franciscoban, szenátor Californiában"

jaj drága gyermek, hány olyan ember van a világon aki a szakmájához se ért és még is benne dolgozik? a péktől kezdve a jogászig.

kissé szánalmas hogy valaki ennyire naiv legyen.

aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
39%

"Miért lenne jobb egy Bidennél is jóval balosabb elnök?"


Miért lenne rosszabb? Még így is jobbra lenne a politikai skálán az "európai jobboldaltól".

Másfelől nem azt kérdeztem, hogy miért lenne jobb hanem, hogy ahogy fentebb állította a kérdező: miért lenne alkalmatlan.


"nyugati mainstream szerint kamala vezet most aztán még se ő lesz :D"

Nem ő lenne az első demokrata elnökjelölt aki elveszítene egy választást és valszeg nem is az utolsó. Én nem ott élek, pont leszrom kit választanak. Egy normális és jó republikánus elnökjelölt valszeg esélyesebb lenne, de hát nekik megint csak ez a gyagyás Trump jutott ami a korábbi repi elnököket nézve szégyen a republikánus pártnak.

aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
34) képzelem te is hasonló pozíciókat töltesz be a fotelből.
aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%
35) az mennyire sokat mondó, hogy George Bush illetve Micheal Pence is Kamalának szurkol. :D
aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 Antigonio de la mancha ***** válasza:
45%

"Másfelől nem azt kérdeztem, hogy miért lenne jobb hanem, hogy ahogy fentebb állította a kérdező: miért lenne alkalmatlan."


Én meg nem is akartam cáfolni, hogy alkalmatlan mert ha egy demens elnököt is le tudtak nyomni a többség torkán, hogy ő legyen a világ legerősebb hatalmának a vezetője, akkor bárkit le tudnak nyomni.

Inkább az a baj vele, hogy szélsőséges, és nem tudja megszólítani a centristákat. Még a párton belül sem.

Szerintem a közvéleménykutatásokkal ellentétben Bidennél is népszerűtlenebb, ezt mutatja az X szavazás ahol 80% Trump párti. Úgyhogy ha nyerni akarnak megint kénytelenek lesznek rákönyökölni a szavazógépre meg más emberek nevében leadni a szavazatokat.

aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"mutatja az X szavazás ahol 80% Trump párti"

Módszertanilag mennyivel jobb ez, mint egy rendes kutatás?


"Úgyhogy ha nyerni akarnak megint kénytelenek lesznek rákönyökölni a szavazógépre meg más emberek nevében leadni a szavazatokat."


Ami legutóbb sem történt meg. Mennyibe is került ez a bullshit a foxnak? :)

aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem a közvéleménykutatásokkal ellentétben Bidennél is népszerűtlenebb, ezt mutatja az X szavazás ahol 80% Trump párti.'


Ez nagyon mervado, hogy az elmebeteg Elon Musknak ki mit valaszol. Plane h trumpistak a kovetoi xd

aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!