Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha ez a konteóhívő Kennedy...

Ha ez a konteóhívő Kennedy visszalép, s Trumpot támogatja, mennyiben változtatja meg az egész amerikai választási kampanyt?

Figyelt kérdés
Néztem statisztikákat, mióta Harris a jelölt, Kennedy támogatottsága megfeleződött. 10-ről kb 5%-ra esett vissza. Elvileg nincs is nagyon pénzük tovabbkampányolni. Vajon ez mennyire segítheti Trumpot, s mennyire Harrist. Az is lehet, hogy sokan így el se mennek majd szavazni? Vagy csalódnak Kennedy-ben, s mondjuk Harrist választják Trump helyett?

aug. 23. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a billegő államokra kell koncentrálni a többi beállt hogy dem vagy rep.

Másfelől ezt még a közvéleménykutatók sem tudják megmondani: hogyan viselkednek a szavazók ilyen helyzetben, mivel nem nagyon volt rá példa.

Kennedy család demokrata hagyományú, de a mostani 3. elnökjelölt inkább republikánus témákat választott.

aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Az a vicces, hogy eddig republikánusok támogatták, mert a demokratáktól vett el szavazatokat. Most meg kuncsorognak azért a maréknyi szavazóbázisért.


Ezzel Kennedy teljesen hiteltelenné válik: mi történt, hogy hirtelen Trump jó jelöltnek számít? Sok szavazójáról meg kiderül, hogy valójában Trump-szavazó, aki nem meri felvállalni.


Én azt gondolom, minimálisan befolyásolja az eredményt, és messze nem biztos, hogy azt az eredményt éri el, amit eddig.

aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokkal szelesebb az amerikai valaszto reteg, mint nalunk, ezert is nehez pontosan megallapitani kik is ezek a Kennedy szavazok, meg hol helyezkednek el a terkepen. Mondjuk az sokat elmond szerintem, hogy Biden visszalépése megfelezte a szavazói körét.
aug. 23. 12:48
 4/11 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Kb 6-10% ra mérik a támogatottságát habezt egyik vagy másik párt el tudja szívni az sorsdöntő lehet
aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Trump nyeré a választásokat, a konteóhívők egyértelműen Trump táborában vannak túlnyomó többségben.
aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kennedy mitől lett konteó hívő?
aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor kattant be.
aug. 24. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:

7

Látom nem ment át...

Mi az amitől konteó hívőnek nevezed?

aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: válogass, amíg a Kérdező reagál

[link]

aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is az itt felvetett egyik pontjara utalok, miszerint az oltas autizmust okoz.
aug. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!