Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Harrisnek vagy...

Szerintetek Harrisnek vagy Trumpnak van nagyobb esélye megnyerni a választást az USA-ban?

Figyelt kérdés

Biden visszalépése után Harris előnye egyértelmű, s igazából a Trump elleni merénylet is majd hogy nem feledésbe merült. Most volt a DNC, ami adott egy plusz löketet Harris-nek, ugyanakkor a Kennedy Junio meg Trump javára visszalépett.


Szeptember 10-én lesz majd az első vita, szerintem azután lehet majd komolyabb következtetéseket levonni.



aug. 26. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

"Szeptember 10-én lesz majd az első vita, szerintem azután lehet majd komolyabb következtetéseket levonni."


Akkor majd utána tedd fel ismét a kérdést.

aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
A közvéleménykutatások szerint Kalama vezet és azok nem távednek
aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 MDaniel98 ***** válasza:
49%
Szerintem még mindig Trumpnak. Ha Biden lenne a jelölt akkor biztos lenne Trump győzelme, így viszont nagyon necces. A közvélemény kutatások nem számítanak, csak abban a 7 államban ami ténylegesen eldönti majd, hogy ki lesz az elnök, és ezekben Trump jelenleg nem áll olyan rosszul.
aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Harris jelölése annak a beismerése, hogy évekig hazudtak Biden alkalmasságáról
aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem Biden 4 éve még abszolút egy alkalmas jelölt volt. Nézd meg pl az akkori és a mostani vitát. Szerintem 2 éve kezdett el láthatóan romlani az állapota, ugyanakkor még így is le tudott tolni 1-1,5 órás beszédeket. Érdemes megnézni a januári beszédét. Teljesen hiba nélkül elmondta.


Érdekes, hogy Trump esetében soha senkit nem zavart, hogy amit elmond annak nagy része hazugság.

aug. 26. 11:33
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Éppen ellenkezőleg, Trump hazugságairól bárki beszélhet. Biden demenciája tabutéma volt egészen a bejelentésig.
aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6) ha összevissza hazudozik, miért nem léptették vissza?
aug. 26. 12:10
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

7: látszik nem érted hogy működik a nyugati média. hát így.

már két éve vannak videók ahol látszik hogy szellemileg hanyatlik, de a mainstream média megoldja egy ilyennel:

https://www.youtube.com/watch?v=umAJVPZR_40

érted már?

aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

8

Pontosan!

Folyamatosan hazudtak mindenkinek

Ennyire lehet komolyan venni az Euronewst is..

És felmerül a kérdés, hogy ha alkalmatlan elnökjelöltnek, akkor hogy lehet alkalmas regnáló elnöknek novemberig?

aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
9: biden az ékes bizonyíték arra hogy az usát nem biden és a demokrata párt irányítja.
aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!