Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar liberálisok és...

A magyar liberálisok és baloldaliak egyetértenek a demokraták jelöltjével, Kamala Harrissel?

Figyelt kérdés

"Woke-nak kell maradnunk. Mint ahogy mindenkinek woke-nak kell lennie. És lehet arról beszélni, hogy te vagy-e a legwoke-osabb vagy woker, de csak maradj inkább woke, mint kevésbé woke"


[link]



aug. 22. 02:55
A kérdező szavazást indított:
Igen. Wokenak kell lennünk!
Nem. Ne legyünk wokeok.
13 szavazat
 1/3 sörpocak ***** válasza:
53%

Tudom, hogy nem érdekel, de a videó, amit mutatsz, az 2017-es, amikor a "woke" kifejezés éppen átalakulóban volt. Azelőtt simán csak civiljogi aktivizmust jelentett és progresszivitást, amikor a videó készült, Kamala Harris éppen arról beszélt, hogy nevetséges, hogy a marihuánát kemény drognak tartják, miközben nagymamák használják gyógyszerként, vagy hogy 2 évig marasztalnak menekülteket és bevándorlókat kvázi a tranzitzónában, ahelyett, hogy történne is valami. A "woke" kifejezés ekkortájt és ezután lett "gúnynév", hasonlóképpen a "liberális" szóhoz is. Azelőtt sok kérdésben a republikánusok is használták magukra a liberális jelzőt, de ahogy kezdett elterjedni a gúnyos módon való használata a demokratákra, úgy kellett nekik is megváltoztatni a szótárukat.

És csakhogy értsd, lesz*rom Kama Harrist és úgy általában az amerikai politikát, csak akárhányszor ilyen 10-20 másodperces kivágott videókkal próbálkozik valaki, tudom, hogy több rejlik mögötte, mint amennyit elakarnak adni belőle.

aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, de Trump meg Vance eléggé "weird"-ek.
aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Anarchia??
aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!