Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért muszlimokat támadják,...

Miért muszlimokat támadják, rágalmazzák mikor a southporti gyilkos keresztény?

Figyelt kérdés

Az angliai Southportban egy keresztény gyilkolt meg három kislányt, mégis mecsetekre támadt a tömeg. Bizonyára tudják, de mégis másokat rágalmaznak? Nem tudják elviselni hogy a saját keresztény kultúrájuk termel ki ilyen gyilkosokat?


Friss hír egy újabb gyerekgyilkosságról:


[link]


Román az elkövető így valószínűleg keresztény.



aug. 14. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
48%

Akkor hogy valós választ is kapj. A betelepült afrikai család fekete gyereke volt az elkövető [link]


Ú fehér?

aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Igen fekete az elkövető, de keresztény. Vagy szerinted aki fekete az csak muszlim lehet? :) Akkor van egy rossz hírem. A feketék többsége keresztény.
aug. 14. 14:20
 3/70 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, nem is az gyilkolt, akit belinkeltél. Egy 17 éves muszlim volt.
aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Axel Rudakubana nevű keresztény fiatal gyilkolt. Szülei Ruandából származó feketék.
aug. 14. 14:25
 5/70 anonim ***** válasza:
47%
Axel Muganwa Rudakubana a neve. rá tudsz keresni a neten. Most ha azt mondja, hogy keresztény mert ez kedvezőbb fényben tüntei fel, akkor igaz lesz? Ha én azt mondom, hogy Jézus vagyok akkor szolgálsz engem keresztényként?
aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Kiderült róla hogy keresztény. A nevéből is megállapítható. Az Axel keresztény név, nem muszlim. Továbbá Ruanda keresztény többségű ország.
aug. 14. 14:32
 7/70 anonim ***** válasza:
95%

"Román az elkövető így valószínűleg keresztény."


Mostanság a románok Ruandában élnek... ? Lemaradtam egy nemzet átköltözéséről? Romániában, ezek szerint a ruandaiak élnek? :)

aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
59%

Jól van kérdező, fogadj be minél több ilyen ruandai feka keresztényt.

Jó hogy támadják a mecseteket is, mert a muszlimok se különbek az ilyen afrikai "keresztényektől".

aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
78%
Az Alexet itt vette fel. Született Muganwa Rudakubana néven
aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

Akkor nem sikerült értelmezned ami írtam :)

Két külön esetről van szó.

Az egyik a southporti gyilkosság, aminél egy fekete keresztény gyilkolt meg három kislányt. Amit pedig linkeltem egy másik eset. Oda is írtam hogy friss hír egy újabb gyerekgyilkosságról. Itt román állampolgár gyilkolt meg egy gyereket Angliában. Véletlenül futottam bele és csak azért tettem hozzá mert valószínűleg szintén keresztény a gyilkos.

aug. 14. 14:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!