Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy érzitek, Harris vagy...

Hogy érzitek, Harris vagy Trump fog nyerni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Most jelenleg Harris vezet, de ez változhat.

aug. 13. 12:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
21%
Még messze van, de minden érdekből Trumppal járna jól az Amerikai nép, sőt a világ is. Valószínűleg leállítaná Ukrajna támogatását, meghúznák az új határokat és lenne egy békeszerződés. Végülis ez az opció tűnne a legésszerűbbnek, a többi demokrata szar balos dumának és kormányzásnak nincsen értelme, lásd Joe Bident példának. Más kérdés hogy az EU is támogatja ezerrel a Demokratákat, majd meglátjuk hogy mi lesz, csak ne öljék meg Trumpot.
aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
#11 És aztán Putyin a szerződést felrúgva pár év múlva vmilyen mondvacsinált ürüggyel tovább nyomulna. Ahogy tette azt Krím után is, ugye?
aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ezt az ukrajnás dolgot felejtsétek már el. Putyin messziről kiröhögi Trumpot. Szerintem is káros lenne Európának egy Trump-elnökség.


Én abban bízom, hogy rengeteg nő fog most szavazni a választason.

aug. 14. 00:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Most szerintem Kamala nyerné meg, de ez még változhat, most még egy nagyon izgalmas kampányidőszak elébe nézzünk, majd kiderül novemberben, addig van még 3 hónap Trump -nak felzárkózni, de mondom, nagyon kicsi a különbség kettőjük között, szerintem énnél több nem is nagyon lesz.
aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!