Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ellenzékiek: Nem érzitek...

Ellenzékiek: Nem érzitek ironikusnak, hogy Amerika beszél békéről, amikor a történelem során ők voltak a háborúk legnagyobb kiindítóik, amikor a mostani háborúból ők nyerészkednek a legjobban, és a szélsőliberalizmus hódít és pusztít?

Figyelt kérdés
máj. 19. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én azt érzem ironikusnak, hogy miközben az ország elvileg szövetségese Amerikának, a kormány nem.
máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Tanultál történelmet? Emlékszel rá?

Ki indította el a világháborúkat?


Ki indította el az orosz - ukrán háborút?


Az orosz elnök szélső liberalista?

máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Amerika jelenleg nem beszél békéről!

Tolja fegyverekkel Ukrajnát. Egyrészt megoldja a fegyveriparának gazdasági nehézségeit, másrészt megvédik az amerikai tőkések által felvásárolt ukrán termőföldet, gázmezőket és más ásványkincseket.

máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

"Nem, én azt érzem ironikusnak, hogy miközben az ország elvileg szövetségese Amerikának, a kormány nem."


Amelyik "szövetséges" lehallgatja a társait, az nem szövetséges.

Amelyik beakar avatkozni a kampányban, választásokba, mert nem tetszik neki a VÁLASZTOTT kormány, az nem szövetséges.

máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
4, A NATO-ban szövetségesek vagyunk, Európával szövetségesek vagyunk. Jelenleg az ország szövetségese az Amerikai Egyesült Államoknak. Ha nem tetszik, jelenzni kellene a politikának eme status quo változására való igényt.
máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Csak legalább annyit nézz meg, hogy ki indította el a világháborúkat, és módosítsd a kérdésedet!
máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
4, egyébként azért hallgatnak le minket, mert a kormány tudtával adjuk el a titkainkat az oroszoknak.
máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

7#


Azért, hallgatták le pl Németországot is?Pedig annál nagyobb USA csicska ország nem sok van.

Bőven a Fidesz hatalomra kerülése előtt lehallgattak már.

máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
8, ha nem tetszik, miért nem lép ki a kormány ebből a szövetségi rendszerből?
máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

9#


Ne tőlem kérdezd.

Ha rajtam múlt volna, nem csatlakozik.

Én a semlegesség híve vagyok.


Sokat befostak a délszláv háború miatt, amit ki is használtak és azzal propagandálták.Rájátszottak a félelmekre.

máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!