Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most hogy Ukrajna megtámadta...

Most hogy Ukrajna megtámadta Oroszországot és bevonult Kurszk régióba, akkor a balliberális logika szerint Ukrajna agresszorrá vált és az EU-nak az eddigi politikája alapján elítélni és szankcionálnia kellene Ukrajnát?

Figyelt kérdés

Illetve le kellene a fanatikusoknak cserélni az ukrán zászlót oroszra a profilképeken

a hashtageket "istandwithukraine" "istandwithrussia"-ra

stb

a balos logika ezt követeli nem?


aug. 10. 17:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

ENSZ CPPCG



[link]


Atomfegyverek a határon: Kleine Brogel,Belgium


A harckocsizó dandárral talán túloztam. Svájc Melsben (SG) és Bruggban (AG) állomásoztat gépesített dandárt, amiknek van 1-1 harckocsizó százada Leopardokkal. Az előbbiek arról híresek, hogy 2-3 évente véletlenül "lerohanják" Lichtensteint.


Ha keresnék valszeg találnék több példát is. Most akkor te is linkelnéd azt az egyezményt, ami tíltja a fegyveres erők határmenti sávba történő telepítését?

aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 kürasszír ***** válasza:
39%

# 30


IDÉZLEK: "De tényleg dobj ide forrásokat, akár az idevonatkozó nemzeközi jogból, mert ez így csak amit itt leírtál nemzetközi jogokra hivatkozva egy nagy szamárság."


Nem szamárság, csak Te vagy tájékozatlan.


A népirtást nemzetközi jogilag az ENSZ 1948-as Convention on the Prevention and Punishment of the Crime of Genocide konvenciója (General Assembly resolution 260 A (III)) szabályozza.

[link]

[link]

aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Waff ***** válasza:
31%

30@: igen, pontosan kimerítik az Ukrajnában történt esetek, az oroszajkú állampolgárok ellen az általad linkelt paragrafusokat. Sehol sem találtam olyan kitételt hogy párszáz ember kiirtása az nem népirtás. Ezt amit linkeltél eddig is világos volt szerintem mindenki előtt. Arra lettem volna kíváncsi amit fentebb állítottál, hogy százak kiirtása nem minősül népirtásnak.

A Belga katonai légibázis...nem tudom hogy jön ide, nem a határon van, és Belgium nem is atomhatalom, az amerikai hadsereg tárol ott (állítólag) bizonyos katomai felszereléseket. Mint ahogy pl Németországban is. Szerintem ezt a sok hülyeséget ne erőltesd tovább.

aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem ezt a sok hülyeséget ne erőltesd tovább."


Ezt mi is így látjuk.

Linkeled az egyezményt ami tiltja, hogy....?

aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 kürasszír ***** válasza:
41%

# 33


IDÉZLEK: "30@: igen, pontosan kimerítik az Ukrajnában történt esetek, az oroszajkú állampolgárok ellen az általad linkelt paragrafusokat. Sehol sem találtam olyan kitételt hogy párszáz ember kiirtása az nem népirtás. Ezt amit linkeltél eddig is világos volt szerintem mindenki előtt. Arra lettem volna kíváncsi amit fentebb állítottál, hogy százak kiirtása nem minősül népirtásnak."


Már szénné lettél eddig is cáfolva.


Ukrajna esetében maga az ENSZ állapította meg, hogy az ukrán kormány nem követett el népirtást az orosz kisebbség ellen.


Újra és újra pofára esel.


Egyelőre Téged kaptunk itt jókora hazugságon, mert ugye olyan európai, vagy globális nemzetközi egyezmény, amely tiltaná a határsávban fegyverek, katonai létesítmények telepítését nem létezik.


Vagyis HAZUDTÁL.

aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Úgy látom a határ közelébe történő telepítést tiltó egyezményt ma sem ismerhettük meg. De azért feltennék még egy kérdést ezzel kapcsolatban:

hogy kerül a MH Klapka György 1. Páncélosdandár 6,5km-re a határhoz? :D

aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!