Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még mindig cikkeznek arról...

Még mindig cikkeznek arról hogy az ukránok még az idén megnyerhetik a háborút?

Figyelt kérdés

Valaki tudna ilyen oldalt linkelni? Magyar oldalt. Mert megnéztem a balliberális oldalakat is és nem látok ilyet.

Viszont máshol simán toljàk ezt. Olyan cikkeket leközölnek hogy az oroszok elvesztik. Meg olyan riogatások hogy ha nyer az orosz megszűnik Európa.

Tehát érdekel van e olyan magyar oldal amik ezeket nyomja.



júl. 25. 18:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért, mert kezdik megérezni azt a töménytelen mennyiségű pénzt amit sosem fog Ukrajna visszafizetni. Kell még a support. Ösztönözni kell a liberális kormányokat, hogy perkáljatok birkák 😅
júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De magyar oldalakon nem látok ilyet
júl. 25. 19:26
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk én nem olvasok jobberpatkány szar sajtót, tehát meglepetéssel állok a hazug állitásaid előtt.

Ukrajna ebben az évben egyértelműen védekezésre rendszkedett be. Tudod, amikor viszonylag kis emberáldozatokkal húzza ki az évet és őrli fel az orosz haditechnikát.

Ez zajlik éppen.

Meg jönnek az F16-osok, a háttérben azért elég sok új fegyver érkezik.

ÉS még egy tanács, te mint magyar ember a civilizált nyugat része vagy. Ugyan nem tanultál történelmet, mert másképp pontosan tudnád, mekkora patkány az orosz nép. Szóval igyekezz bepótolni a súlyos elmaradásodat.

júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Mire jó ez a kioktatás? Hol írtam hogy orosz párti vagyok?

Csak fura hogy a magyar balliberális média se hozza ezt le.

Máshol meg ez folyik. Ezért írtam ki

júl. 25. 19:43
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Balliberális médiának csak olyanok nevezik az ellentábort (minket, gondolkodó, szabad világot akaró embereket) akik a legalja fidesz ideológiát osztják. Ilyen egyszerűen lejárathatod magad pillanatok alatt.
júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szabad világ persze

Tudod mi a ballibsi? Ha nem úgy gondolkodst mint ők megbélyegeznek és kirekesztenek. Nesze neked szabad világ

júl. 25. 19:51
 7/29 A kérdező kommentje:
Mégis minek nevezed magad te kis ballibsi?
júl. 25. 19:54
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

3: áá szóval te libtard vagy 😆

alig várom hogy mind eret vágjatok miután vége lesz a hábinak.

júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

5# "minket, gondolkodó, szabad világot akaró embereket"

nem, ti azok az egybitesek vagytok akiknek a tvben mondják meg mit kell gondolni és a kételkedés gondolata is tiltott.

rólatok mintázták a sheeple evolutiont.

júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
53%

# 8-as


Vagy csak Nyugat-Ukrajnából írkál az illető.


Nyelvtanilag is feltűnően magyartalanul, szarul, és erőlködötten került megírásra, és legépelésre az illető hozzászólása.

júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!