Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még mindig cikkeznek arról...

Még mindig cikkeznek arról hogy az ukránok még az idén megnyerhetik a háborút?

Figyelt kérdés

Valaki tudna ilyen oldalt linkelni? Magyar oldalt. Mert megnéztem a balliberális oldalakat is és nem látok ilyet.

Viszont máshol simán toljàk ezt. Olyan cikkeket leközölnek hogy az oroszok elvesztik. Meg olyan riogatások hogy ha nyer az orosz megszűnik Európa.

Tehát érdekel van e olyan magyar oldal amik ezeket nyomja.



júl. 25. 18:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

A pudingzabálok vezetnek toronymagasan abban,hogy nem képesek kihúzni a $eggükből a fejüket!

Egyszerűen mintha egy párhuzamos világban lennének!M g mindig ukrán sikerekről,meg győzelmekről ötletelgetnek!Elképesztő ez a szemellenzős felfogás!

júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 PMC Wagner ***** válasza:

"13-as én szlovén oldalakat néztem ez esetben hármat is. (Más okból tévedtem oda és megakadt ezen a szemem)"


a szomszédos országok alatt ukrajna szomszédait értettem, elnézést ha félre érthető voltam

júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%

https://www.youtube.com/@JelentesekUkrajnabol/videos


ugyan nem híroldal, de itt a háború kezdete óta napi szinten csak sikerek vannak :D

júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó
júl. 26. 18:19
 25/29 A kérdező kommentje:
22-es semmi gond. Akkor sztornó
júl. 26. 18:19
 26/29 Jeffrey Spender ***** válasza:
82%
Mit kívánnak az ukránpártiak a szándékos trágársággal, és sértegetéssel elérni ?
júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
26: a trollközpont fizetése mellé egy kis + prémiumot :D
júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mára mindenkinek nyílvánvalóvá vált, hogy Ukrajna nem nyerheti meg ezt a háborút. De az oroszok sem. Ezért is hangsúlyozom, hogy béke tárgyalásokra van szükség, mert már felesleges harcolni, az ukránok az elmúlt 1 évben már nem is értek el sikert, nagyon sok ukrán van, aki viszont még mindig akarna harcolni, de ezek a kényszersorozások... megáll az ember esze. Sok politikus (főleg baloldali) mondja, hogy Ukrajna meg fogja nyerni, de nagyon sok ember (ahogyan azt a választásokon is láthattuk Európában) már többet nem hiszi el ezt.


Ha valahogyan nyernének az oroszok, akkor európa nem omlana össze, max az EU liberális politikája, és innentől kezdve a jobboldali konzervativizmus lenne meghatározó. Ha viszont valami folytán Ukrajna nyerne, akkor Oroszországban elindulna egy válság. Vagy összeomlana az ország gazdaságilag, és politikailag is (pl. népfelkelés, Putyint leverik a hatalomról), és Oroszországból is egy hasonló liberális állam lesz.


Erről nagyon sok videó van a YouTube -on angolul, ha beütöd, hogy "How the Russian Ukrainen war will end" vagy valami hasonló ki fog adni millió meg egy videót erről, sokak leírásába konkrét források is meg vannak jelölve. De ha megnézed pár európai baloldali szociáldemokrata vagy liberális politikus ezzel kapcsolatos beszédét, akkor ott is fogsz találni olyan szállóigéket (mert kb. mindegyik ugyanúgy hangzik), mint: "Ukrajna meg fogja nyerni ezt a háborút" vagy "Nem hagyhatjuk, hogy Oroszosrzág nyerjen". Hidd el fogsz, találni bőven anyagot.


Magyar oldalaknál néha az Index ír ilyen Zelenszkij féle nyilatkozatokat, hogy "Oroszország legyőzhető", stb... vagy én még a Portfolio -n szoktam látni ilyeneket. A nagy részük leírja azt amit én is leírtam fent, de olyan is van, amelyik csak az ukrán elnök nyilatkozatait írja le/elemzi ki.

júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Nézem ezeket az oldalakat is azonban ezeket a szlovén oldalakat nevetségben nem ugrotta meg


A riogatás az megy ezerrel. Valószínű a tét az ideológia ahogy te is mondtad. Ha oroszok nyernek vége a liberális világnak ha az ukránok erősödik a progresszív liberálizmus. És hát nyugat ettől fél illetve a baloldali kormányok

júl. 28. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!