Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan változtatja meg az...

Hogyan változtatja meg az LMBTQsok eddigi politikáját az, hogy az algériaiak pofátlan hazudozásának és agresszív köpködésének árnyékában az IBA kiugrasztotta a nyuszit a bokorból?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 9. 08:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%
Rossz a tapasztalat, én lmbtqs aktivistákként, akárhányan is vagyok, a magyar sportdiplomácia bukását támadom.
aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

#24



Akkor te azt támadod. Kit érdekel?

aug. 9. 09:44
 23/38 anonim ***** válasza:
77%
téged, legalábbis kérdést írtál ki róla
aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
94%
#22 Algériában illegális a transzneműség, ha valóban az lenne, börtönbe küldték volna, nem olimpiára. Csak egy kicsit kellene gondolkodni. Női nemi szervekkel született, női útlevele van, amit a homofób és transzfób Algériában állítottak ki. És semmilyen hivatalos teszt eredményt nem hoztak nyilvánosságra ami a vádakat bizonyítaná. Csak hergelés. Amit az ostoba csürhe gondolkodás nélkül bekajált. Grat.
aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

#27


Idézed már légyszíves, hogy hol írtam én olyat, hogy át van operálva!

Csak lökitek a sablonrizsát anélkül, hogy tudnátok miről van szó.

Úgy tűnik az "ostoba csürhét" te képviseled...

aug. 9. 09:59
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
#28 tehát akkor szerinted is női szervei vannak? Pláne hogy születésétől fogva? Akkor vagy bekajáltad a gyűlöletkeltő spekulációt (bizonyítékok nélkül teszem hozzá), vagy azt állítod, hogy nem számít nem szempontjából, hogy “mi van a lábai közt”. Nos?
aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, de Luca a legnagyobb nyertese ennek, mert felfigyelt rá a világ, az algírnak meg a sok negatív véleményt kell viselnie.
aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

#25 10:03


" tehát akkor szerinted is női szervei vannak?"


Már rég leírtam, hogy qrvára nem!


lsd #11 9:07

aug. 9. 11:24
 29/38 A kérdező kommentje:

#28 10:03


" tehát akkor szerinted is női szervei vannak?"


Már rég leírtam, hogy qrvára nem!


lsd #11 9:07

aug. 9. 11:25
 30/38 anonim ***** válasza:
#31 kiscsillag, akkor hogy lehet női Algír útlevele, ahol “az van az útlevélben, ami a lábai között”? Akkor vagy átműttette, ami szerinted nem történt, vagy nő, ami szerinted nem. Tehát?
aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!