Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan változtatja meg az...

Hogyan változtatja meg az LMBTQsok eddigi politikáját az, hogy az algériaiak pofátlan hazudozásának és agresszív köpködésének árnyékában az IBA kiugrasztotta a nyuszit a bokorból?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 9. 08:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, a magyar sportot járatjátok ezzel le, nem kicsit, nagyon.

Eredménytelenül emeltek fel egy olyan lányt, aki felült a politikai vonatra. Milyen üzenet ez a jövő sportolói részére?

aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

#11


Luca elfogadta az eredményt.


Ne vetítsd ki Luca felelősségét miránk!!!!

Mi meg azt csinálunk amit mi jónak látunk!

Ha nem tetszik mehetsz panaszkodni a sóhivatalba!

aug. 9. 09:10
 13/38 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Elolvastad egyáltalán a kérdést????

És a cikket....

aug. 9. 09:11
 14/38 anonim ***** válasza:
69%

Igen, elolvastam a cikket és a kérdést is.

Én nem vagyok biológus, nem is érdekelnek a kromoszómaszámok és ez az egész hiszti, de, úgy gondolom, hogy, ha valid a probléma -amit magát a problémát én nem vitatok és, ha igaz, akkor gáz-, miért nem teszünk ezellen és miért pártpolitikai igazolásra használjuk a magyar sportot lejáratva?

aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

#16


Csak fújod a nótádat miközben magad is bevallod, hogy leszrod a tényeket!


Ennyit rólad!

aug. 9. 09:18
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Tényszerűen neked irom a dalt, hogy elismerem, hogy biológialag megkérdőjelezhető LEHET a neme, mivel én nem vagyok biológus, ami szintén tény, én nem tudom ezt megállapitani.

Viszont tényszerűen neked fújom azt a dalt is, hogy, az, ami el tudná döntetni ezt a végeláthatlan vitát és gyűlölethullámot, az a magyar sportdiplomácia és nem a magyar pártpolitika.

Neked irom a dalt, neked énekelek wáúúúú.

aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Az eset nem lmbtq kérdés. Nem transz emberről van szó, hanem női nemi szervekkel született nőről. Ez hol lmbtq?
aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
74%
19, a magyar pártpolitika és pártsajtó bugyraiban, ahol belpolitikát csinálnak a sportból, az eredményekből és a szexualitásból.
aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
91%
#20 nyilván a primitív emberek tudatlanságára és gyűlölködésére építve alakították ki ezt a narratívát (biztos volt valami, amiről el kellett terelni a figyelmet), hogy a tények teljes figyelmen kívül hagyásával ilyen hisztit csináljanak. De ettől függetlenül a kérdésre a válasz, hogy a dolog nem lmbtq téma.
aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

#21


De tapasztalat szerint mégis az lmbtq aktivisták védik a szokásos lózungokkal...

aug. 9. 09:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!