Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan változtatja meg az...

Hogyan változtatja meg az LMBTQsok eddigi politikáját az, hogy az algériaiak pofátlan hazudozásának és agresszív köpködésének árnyékában az IBA kiugrasztotta a nyuszit a bokorból?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 9. 08:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
21%

Úgy, hogy LMBTQsok politikusként nyilt levelet fogalmazok meg Fürjes Balázs magyar NOB küldött és Gyulay Zsolt, magyar MOB elnök részére, akik sportdiplomáciai eszközeikkel élve óvhatják meg azt, amit meg akarnak óvni.

LMBTQsok vagyok és a sportdiplomáciában hiszek.

aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%
Kilóg a lóláb!!!!
aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
Én azt nem értem, de komolyan, hogy miért fizet a magyar állam sportvezetőket? Miért nem náluk reklamáltok? Miért nem őket kérjétek számon, amiért nem végzik a munkájukat?
aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
25%

#3


Nincs dákója, max pöcke

aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

#4


És mit tehetnének? Semmi rálátásuk az egészre. Az IBA viszont ravasz húzással jött elő.


A meccsen pl. odaterelt propagandisták őrjöngtek. Lucát lekurvázták mert kommentjeiben nem zárta ki hogy férfi lenne.

aug. 9. 08:53
 6/38 anonim ***** válasza:
De most akkor tényleg pasi vagy csak kromoszóma rendellenessége van?
aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%

Mondom, hogy mit tehetnének, jó? Mert, én ezt már hetek óta mondom, mióta megy az újabb transzfób hiszti, de, hogy a transzfóbián túl senki sem veszi komolyan azt, hogy igenis van lehetősége a magyar kormánynak tenni ezellen...:

szóval, a Lucát indittató magyar boxszövetség Óvhat, a magyar boxszövetségnek és Lucának is van joga visszalépnie, a MOB is óvhat, Fürjes Balázs, a NOB magyar küldötte indithat vizsgálatot, van olyan, hogy nemzetközi sportbiróság, ahová pont az ilyen eseteket lehet vinni:

[link]


van egy csomó opciónk, amivel nem élünk, én, minden egyes alkalommal el fogom mondani, akár tetszik, akár nem, hogy ez nem pártpolitika, ez sport. Aki profi sportoló, az sportolóként viselkedjen és ne pártpolitikát, politikai igazolást keressen.


Tegnap előtt az olaszok megóvták a magyar-olasz vizilabda meccs eredményét és az óvás után nekünk itélték az eredményt. Van lehetőség fellépni, pártpolotika nélkül. Amig ez nincs, addig gusztustalan, mind, amit Lucával, mind, amit az ellenfelével tesztek. Ne az ellenfelet ekézzétek, hanem a magyar sportdiplomáciát, akinek van lehetősége fellépni.

aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

#6


Ne legyél már nevetséges!!!!


A magyar kormánynak nem volt beleszólása abba, hogy Luca kiáll e ezzel a pszeudo-pnával boxolni!!!


Luca döntése volt!

aug. 9. 09:01
 9/38 anonim ***** válasza:
52%

Ha Luca döntése volt, akkor meg, hogy ne legyek nevetséges, el kellene fogadni az eredményt. Utólag az ellenfelet ekézni, az minden, csak én válok tőle nevetségessé. Ha elfogadta és elvállalta, akkor viselje a következményeit és ne az ellenfelét ekézze.

Politikát csináltatok a sportból.


Mellesleg jegyzem meg, hogy a felelős szövetségének, van lehetősége őt visszaléptetni, hiszen magyar szinekben indult. A boxszövetség vissza tudta volna őt léptetni, ha úgy érzi, nem korrektek a feltételek.

aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#8


Szakemberek azt valószínűsítik, hogy tesztoszteron-érzéketlenségben szenvedő férfi.


És mivel a receptorai nem érzékelik a hormonokat ezért nem fejlődött ki nemileg. Mivel egy fiú magzat a lába között egy nőre hasonlít inkább mint egy férfira ezért ő is egy nőre hasonlít inkább. De ettől még egy nemileg kifejletlen férfi. Még csak nem is interszexuális.


De ha a hölgyike vállalná a vizsgálatokat akkor mindent tisztázhatna.

De ki tudja miért, nem vállalja! :)

aug. 9. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!