Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Párizsi Olimpia záróünnepség...

A Párizsi Olimpia záróünnepsége még tartogat egy jobb féle Dreag-queen showt?

Figyelt kérdés

OLvasom a neten, nem én találtam ki, hogy tudni vélik, hogy a záró ünnepséget is terv szerint tartják meg. Most a nyitó ünnepségen az utolsó vacsora LMBTQ változata jelent meg művészi ábrázolásban. A záróünnepségen a passió, keresztre feszítés lesz egy jóféle drag queen showal lesz befejezve. Hiszen eredetileg a készítők is ugyanazon tematika szerint dolgozták ki a finálét, mint a megnyitót?


[link]



júl. 30. 18:54
A kérdező szavazást indított:
igen. Ilyesmi lesz
Így tervezték, de visszavonják és más lesz a tiltakozások miatt
Eredetileg sem draq queen showt terveztek, mert az nem illik az olimpia zárásához
17 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%
Biztos az eredeti tervnél maradnak. A franciák mindig nagy showt csinálnak
júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már várom. Aztán majd elnézést kérnek, meg "kifizetjük a büntetést, csak csináljuk meg a dolgaunk" Ron Werber
júl. 30. 19:05
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon remélem.


Egyébként nem értem a gondot: ennyit kibírhattok, nem? Vagy most egy kicsit dühöngtök, vérig vagytok sértve, utána szajkózhatjátok megint, hogy mindig a libsik háborodnak fel mindenen.

júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Remelem lesz meg benne egy kis drag.
júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
"Most a nyitó ünnepségen az utolsó vacsora LMBTQ változata jelent meg művészi ábrázolásban." - Nem olvastál elég cáfolatot, hogy nem az Utolsó vacsorát dolgozták fel???? Csak jobboldali, fideszes médiát olvasol??
júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Biztos lesz benne valami ilyesmi, ebben fogadni merek, de azok után, hogy mekkora ellenállás van a pénteki megnyitás után, lehetséges, hogy kiszedik belőle.
aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy hallottam hogy csak Drag Race lesz. Dodge RAM-ok fognak versenyezni és a célvonal helyett ezek a transzformrszek lesznek ott és aki a legtöbbet elüti az nyer.
aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Jobberek! Fontos, hogy felirassátok előtte a Xanax adagotokat.

Anyum idős barátnőjének férje Conchita Wurst eurovíziós szereplése alatt hunyt el, a televíziókészülék előtt... felment benne a jobber (wc)pumpa, de már nem bírta a szíve. :)

aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

8#


Hiába viccelodsz tesomsz. Senki nem ideges, én szarok a fejükre nézze ezt a mocskot aki szeretné. De basszus ezt gyerekek is nézik, nekik hogy magyarázzák el a szüleik ezt úgy hogy ne okozzon karosodást az agyukban? Tök komolyan kérdezem.

aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Semmi károsodást nem okoz... ez van, a társadalom változik. Nem a középkorban élünk már basszus.
aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!