Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted mi volt a cél az...

Szerinted mi volt a cél az olimpia woke tartalmú megnyitójával?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, ki mit tart valószínűnek?

júl. 29. 08:58
A kérdező szavazást indított:
LMBTQ érzékenyítés célzott sulykolása az LMBTQ-lobbi érdekei szerint.
A háttérhatalom hosszú távú céljainak szimbolikus bemutatása.
Egyik sem, a szervezők túltolták a mostanában divatos, mindenkinek meg kell felelni típusú tartalmakat, amelynek az LMBTQ is része.
Egyéb válasz.
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogy óránként irhassanak ki, Franciaországot és a nyugati szövetségeseinket lejárató szándékkal kérdéséket, ahelyett, hogy ezzel elkerülhessék, hogy Magyarország állapotáról kelljen beszélni.
júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy telefloodoljátok a gyk-t ilyen kérdésekkel. Kurvára aggódtok a kereszténységért de templomot belülről még életetekben nem láttatok.
júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 PMC Wagner ***** válasza:
23%
Ez azert mar eleg botrányos volt. Da vinci művét is így kifigurázni
júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

#3 Da Vinci egyetlen művét sem figurázták ki, látom te is nagyon tájékozott vagy.

"Szerinted mi volt a cél az olimpia woke tartalmú megnyitójával?"

Nem tudom mi az a "woke tartalom", de a hivatalos magyarázat alapján "a nyitóünnepség a közösségekben lévő toleranciát próbálta ünnepelni". Azt javaslom, fogadjuk el a hivatalos álláspontot ahelyett, hogy a háttérhatalom propagandájának próbáljátok beállítani valami festmény kifigurázása címén. Elég konteós van rajtatok kívül is.

júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg se néztem szerencsére, mert tudtam,hogy nem birják ki vami xar nélkül még ezt se!
júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
0%
Habár nem én voltam a szervező és amit írok, az szigorúan a magánvéleményem, de személy szerint úgy vélem, a cél az volt, hogy egy művészi-kulturális előadás keretében megnyissák az olimpiai játékokat.
júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett volna az elfogadást ettől ízlésesebb formában is tálalni. Jó lenne, ha a woke tényleg arról szólna, amiről kellene, és nem a polgárpukkasztásról. Nekem ne magyarázza meg senki, hogy a szervezők/rendezők tök véletlenül csináltak keresztény áthallású woke-műsort. Mi szükség van erre a mostani feladott társadalmi meg politikai viszonyok között? Én támogatom az LMBTQ mozgalmakat de nem az ilyen formáját. Igen, egy olimpiai megnyitón van helye az ilyen üzenetnek de nincs helye egy ilyen kivotelezésnek.
júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*felajzott társadalmi és politikai viszonyokat akartam írni.
júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Azért ez várható volt, hogy lesz ilyen, meg manapság már ezt az elfogadást mindenhová be kell vinni. Bár én ezeknek az eseményeknek a hatására is csak mégjobban negatív értelemben gondolkodok róluk.
júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
70%

@9: persze, hogy várható volt...

Nyilván ahol az alapvető emberi- és szabadságjogok, a tolerancia, egyenlőség, szolidaritás, szeretet, stb. szitokszónak számít és a kirekesztés, gyűlölködés és diszkrimináció az elfogadott, ott belekötnek mindenbe, ami ellentmond a központban meghatározott direktíváknak.

Nem meglepő, hogy most is így történt -mint ahogy az sem, hogy ezek a hivatásos fanyalgók szokás szerint jóval hangosabbak, mint a normális többség...

júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!