Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lesz béke Ukrajna és...

Hogyan lesz béke Ukrajna és Oroszország között, ha a béketárgyalások ötlete Putyinnal tabu?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok fideszes. Külföldi politika kategóriába írtam, nem véletlenül. Sőt, kiállok Ukrajnáért és az agresszor ellen. Arra keresem a válaszokat, hogy mégis mit gondoltok, hogyan lehet lefolytatni a várva várt békét elhozni, ha nem hajlandó leülni Putyinnal egyik valamit is erő politikus sem? Valahol valamikor le kell ülni diplomáciai párbeszédet folytatni egy békéért.valahol minimum meg kell kötni egy tűzszünetet, aztán egy valószínűleg semleges helyen aláírni egy békét. Ezt a békét Zelenszkíj és Putyinnak kell aláírni. Valamikor el kell kezdeni tárgyalni az oroszokkal.

Másik módszert nem látok, csak erővel térdre kényszeríteni Moszkvát. De ha az is megtörténik, akkor is valahol valamikor el kell kezdeni Putyinnal tárgyalni. De lehet az sem lesz elég, és be kell vonulni Moszkvába, ami az atomfegyverek miatt lehetetlen.

Tehát valamikor el kell kezdeni Moszkvával tárgyalni. Vagy van más megoldás?



júl. 17. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Én csak ámulok és bámulok itt a sok gondolatolvasón. Egyszerűen eszméletlen, hogy, tudják Putyin, mit, hogy akar, nekem sokszor azt nem sikerül eldöntenem, hogy mi legyen az ebéd, egyszemélyben, nemhogy egy több ezer kilóméterre lévő diktátor gondolatait kitaláljam.

Egyébként, ha abból indulok ki, amit ez nyilatkozott többizben és, amit az alkotmányba is foglalt, akkor nem hinném, hogy a NATO a legnagyobb porszem, sokkal inkább az a birodalomépitési vágy, amit belerakott az alkotmányába és ez nyomonkövethető, gondolatolvasás nélkül is.

júl. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem tabu Putyinnál, de megvannak a feltételei.
júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!