Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában miért rajonganak...

Amerikában miért rajonganak annyira Trumpért? Tett bármi pozitív dolgot?

Figyelt kérdés
Lényegében csak a neoliberális burzsoázia adócsökkentéséért kampányol, az egészségügyet elvette a szegényektől, elvette a szociális juttatásokat, fegyvert adna minden őrült kezébe stb... A közgazdaságtanhoz nem ért, a programja haza fogja vágni az amerikai gazdaságot

júl. 16. 00:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

#7 Támogatnád? A Fidesznek eredetileg célja volt ez, még az első Fidesz kormány előtt, de a népakarat nagyon az ellenkezőjét akarta, igazából az akkori MSZP riogatott ezzel mindenkit, valószínűleg ezért nem valósult meg.


#9 Nem az ellenzék... :D A demokraták nem az ellenzék, de egyébként igen, nem véletlen, hogy az első reakciójuk az volt, hogy tiltották a saját kampányvideóikat, érezték, hogy túltolták. Nem gondolom azt, hogy csak Trump a nem normális, úgy, ahogy van USA a politikai kommunikációját illetően abszolút nem normális és ahogy lenni szokott, ezt is átvesszük tőlük, mert ahogy lenni szokott ált. minden f.szságot azonnal elsajátítunk ami az USA-ban megjelenik. USA bár a többségnek (nekem is) a szabadság, az erő, a nemzeti összetartozás szimbóluma, azaz alapvetően egy pozitív jelkép, mégis meglátásom szerint kb. minden sz-rság is onnan ered.

júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%
Évtizedek óta az egyetlen amerikai elnök, aki egy országot sem támadott meg.
júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Trump azért ilyen népszerű mert a "libsik" irreális módon triggerelődnek tőle, már attól visító rohamot kapnak ha csak a nevét meghallják. Ezt a kiborulást imádják a jobberek mint állat.

Senkit nem érdekel a párt program, vagy a gazdasági mutatók, a szavazók többségének halvány fogalma nincs ezekről, a show érdekli az embereket és Trump egy igazi showman. Aki Bidenre szavaz, valójában az sem Bidenre szavaz hanem csak Trump ellen. Pont ahogy Karácsonyra se azért szavaztak mert Geri olyan húú de jó polgármester, hanem azért mert nem fidesz.

júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%
Amerikaban rengeteg a hulye, ebbol kell kiindulni. De azert ne hasonlitgassuk az itteni helyzethez. Ott egy viszonylagos jolet van, plusz ott nem igazan foglalkoznak mas orszagok ugyeivel annyira mint nalunk. Gondolkodni nehezukre esik
júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%
14# 1 évet laktam az USA-ban, sokkal okosabbak mint az átlag magyar, ezt magabiztosan ki merem jelenteni.
júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol éltél, én találkoztam ilyennel is meg olyannal is. Valamint nem azt akartam mondani, hogy a magyarok olyan okosak lennének
júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16# New Yorkban
júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én egy Nobel díjas közgazdász véleményét idéztem, nem a propagandát
júl. 16. 19:49
 19/29 anonim ***** válasza:
71%

#15 barátnőm 7 évet lakott ott, meg is van az állampolgársága, és azt mondja, hogy elég buták, és álszentek a keep smiling mögött. Nem is a buta délen lakott, hanem északon connecticutban, és gyakran vonatozott new yorkba.


Persze a magyarok is elég ostobák

júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

#12

Csak majdnem polgárháborút robbantott ki.

A csürhét ráuszította a capitóliumra.

júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!