Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megszervezett lehetett a...

Megszervezett lehetett a Trump elleni merénylet?

Figyelt kérdés

200-300 méteres körzetben eleve nem mászhatott volna ember tetőre.

De a közönség közül többen is észre vették a fegyveres fickót és szóltak a rendőrüknek de nem történt semmi.


A mesterlövészek sem vették észre (vagy nem akarták észre venni), nekik viszont elsősorban az lett volna a dolguk, hogy magaslati pontokból figyeljék a magaslati pontokat.


Lehet hogy ekkorát egy amerikai biztonsági szolgálat már nem hibázhat?


Az már csak nyalánkság, hogy Trump kikísérése közben többször is nyitva maradt a védőgyűrű.


júl. 15. 10:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
10: soha nem láttam még ilyet, egyik elnök vagy jelölt előtt.
júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10# az régen volt divatban, de lehet, hogy innentől ismét lesz.
júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom, nem arról van szó, hogy Trump olyan hlye lenne, hogy bevállal egy 160 méterről leadott füllövést, hanem hogy meg akarták ölni/öletni és ebben a biztonságiak is részt vettek.
júl. 15. 10:46
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szálat itt már boncolgattuk tegnap egy páran, viszont a szervezettség ellen szól hogy a merénylő ennyire együgyű módon tervezte meg az egészet, nem célfegyvert használt és nem is rejtőzködött, magyarán elbalfaxkodta a dolgot. A háttérhatalom biztosan nem egy ilyen paprikajancsira bízta volna Trump megöletését.
júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
Megszervezett volt, persze. A merénylő szervezte meg.
júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

13: nem hiszem, hogy ennyi közeli embert be lehet szervezni. Ez szerintem senkinek sem sikerülni. Egy-egy szervezettől max. 1-2 embert. De hogy pont azokat, akik ott voltak, azt nem hiszem.

Állítólag a rendőrök bénázták el, mert azt hitték, hogy a merénylő is a mesterlövész csapat része. Aztán mire kiderült, hogy valami sántít, már késő volt. A rendőr nem biztonsági szakértő és nem testőr. Simán el tudom képzelni, hogy sokan közülük nem alkalmasak ilyen komoly feladatra.

júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem, de a 911 az volt!
júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%
Úgy el tudom képzelni, hogy a "lövész" lőtt egy párat (nézők is kaptak lövést) és a sérülést "megoldották". Összességében messze vagyok ahhoz, hogy a "megrendezésről" véleményt mondjak. Amit #3 írt, hogy ilyen távolról nagy bátorság ilyen pontos lövést leadni, nem kell, hogy a lövés találjon. Ha megszervezett, akkor a közeli testőrség is felkészült véres ronggyal miegymással, esetleg fül mögött vérpatronnal.
júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
28%
Eleg nehez elhinni az egeszet. a fulet meglotte, persze.
júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
26%

10: a golyóálló üveg biztos sokat ér, ha mondjuk rakétavetővel lőnek rá, kb. semmit.

Szerintem a Biden adminisztráció benne lehet ebben, Jimmy Kimmelnek meg Jimmy Fallonnak is ki van adva mindig, hogy savazzák szegény Trumpot.

júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!