Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Automatikusan győzelemre...

Automatikusan győzelemre segíti Trumpot a merénylet?

Figyelt kérdés

júl. 15. 09:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ez nem ilyen egyszerű...
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem! Viszont az adhat neki előnyt, ha a nyomozás során összekötik bizonyos körökkel a merénylőt.
júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát nem ront Trump esélyein az biztos. Eddig is garantált volt a Trump győzelem. A demokratáknak csak akkor lenne halvány esélyük, ha a demens Biden helyett mást indítanának.
júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Tipikus jelenség hogy sokan a merénylet miatt simán elfordulnak az ellenkező oldaltól, sokan pedig akár sajnálatból, akár "milyen bátor ember" és hasonló jelszavakkal pont ezért fordulnak az áldozat felé. Trump pedig már előtte is népszerű volt, szóval ezzel gyakorlarilag borítékolható is a győzelme.
júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Volt már elnökjelölt, akit kétszer próbáltak lelőni, mégis kikapott. Szóval nem, ad neki egy előnyt. Azért az is érdekes, hogy pont az elnökjelölt választás előtt próbálta egy republikánus lelőni...szerintem az egész meg volt tervezve. Plusz undorító, hogy emiatt 2 embernek meg kellett halnia.
júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Aki ez alapján szavazna bárkire is, az inkább ne szavazzon. Bidenék adminisztrációja rendbe hozta az USA-t amit Trumpék szetbadmoltak. Ha megválasztják, sajnos megint arra a szintre jutunk, ahol 2020-ban volt az USA.
júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Magamból kiindulva szerintem igen. Én eddig utáltam mint a sz.rt, de ez a támadás együttérzést és szimpátiát keltett bennem iránta. Ettől mondjuk még nem szavaznék rá, de el tudom képzelni, hogy egyeseknél az ilyen érzések Trump felé billentik a dolgot. Meg aztán Biden múltkori Zelenszkij felkonfja sem használt a demokraták népszerűségének. ("Hölgyeim és Uraim, Putyin elnök úr!")
júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
#4 Egy 130 méter távolságból fülön lövést nem lehet megtervezni.
júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos rengeteg a hülye abban az országban. Totál elfelejtik, hogy Trump egy elítélt bűnöző, akinek ha szerencséje lett volna akkor már júliusban börtönbe vonulhat. De mint tudjuk, a bíróság ott Trump kezében van. Szerintem hatalmas felelőtlenség lenne visszaadni neki a hatalmat. Mi a garancia, hogy ezentúl nem tartja magát majd hatalomban élete végéig?
júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen, szerintem eldőlt
júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hónapokra van a választás. Addigra simán elfelejtik az emberek, hogy rálőttek. Most okozhat egy pár százalékos növekedést a népszerűségében, de szerintem nem lesz jelentős hatással a választási eredményre. Persze ha kiderül, hogy nem egy sima Patrick Bateman volt a merénylő, hanem egy szervezettebb dolog akkor az még hónapokig téma lehet és akkor lesz hatással. De szerintem csak túl sok literally me videót nézett. Nyilván mondom ezt nulla tényleges információra alapozva, több ezer kilométerre az USA-tól.
júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!